111 Views
2017 Nov 29technology
img


Razer از تلفن همراه مناسب بازی با نمایشگر 120Hz را رو نمایی میکند!

در گذشته نه چندان دور، گوشی های هوشمند و تبلت هایی که از سیستم عامل Android پشتیبانی می کردند، بر روی بازی تمرکز خوبی نداشتند.

Nvidia اقدام بسیار موثری در زمینه ی ایجاد یک بازار بازی؛برای دستگاه های Tegra انجام داد. بازیکنان حرفه ای توجه کمتری داشتند نسبت به اینکه که آیا SSAO در یک صفحه نمایش کوچک گوشی هوشمند قابل اجرا است یا خیر؟ و بیشتر در مورد اجرای بازی های Angry Birds، Flappy Bird یا Minecraft اظهار نظر می کردند. اخیرا شاهد هستیم که Razer تلاش نموده که یک گوشی هوشمند به طور اختصاصی در زمینه بازی تولید نماید.


از ویژگی های جالب تلفن همراه Razer می توان به ،سرعت بازخورد 120Hz، 8GB RAM، صفحه نمایش 5.7 اینچی IGZO (2560 × 1440)، Qualcomm Snapdragon 835، دوربین های 12 مگاپیکسلی دوگانه پشتی و پشتیبانی از Dolby Atmos و THX Audioاشاره کرد. همچنین دارای جک هدفون است، اما شایان ذکر است کیفیت پایین بلندگو؛از نقاط ضعف این گوشی است.

این گوشی همراه؛ به باتری 4000میلی آمپری مجهز است! اما باید اشاره که مطابق آزمایشاتی که بر روی صفحه نمایش ها pc های مختلف انجام داده ایم به این نتیجه رسیده ایم که عوامل متعددی باعث میشود که تقریبا استفاده از ظرفیت کامل باتری ها؛کمی محال بنظر برسد! اما این به این معنی نیست که گوشی Razer عمر باتری کمتری دارد، ولی دسترسی به 4000 میلی آمپر اندکی خوش بینانه است!

جالب است بدانید که گوشی هوشمند NextBit Robin با ارتقا سیستم عامل درونی تلاش زیادی کرد که در این حوزه وارد شود ولی متاسفانه با تمرکز بر روی بازار نامشخص با استقبال خوبی از طرف کاربران و بازیکنان مواجه نشد!با این حال شما هیچگاه متوجه ی تفاوت سرعت عملکرد بین 60Hz و 120Hz refresh هنگام روشن شدن صفحه ی گوشی هوشمند Android نمی شوید و همچنین RAM 8 GB قطعا تاثیری بر سریع تر اجرا شدن برنامه ی Google Hangouts نخواهد داشت!!!

Razer مدعی است که فناوری Ultramotion دقیقا مشابه G-Sync است و امکان اتصال گوشی به فناوری GPU را به گوشی می دهد. اما این تکنولوژي جدید؛ مشکلات عجیب و غریب فناوری های گذشته را ندارد.

لپ تاپ های ‌ٰرو نمایی شده توسط این شرکت نسبت به موبایل ساخته شده؛ اقبال بهتری برای فروش در بازار پیدا کرده است.متاسفانه طراحی Razer Phone توسط یک شرکت بی تجربه صورت گرفت! و‌ از آن جایی که در بازار گوشی های هوشمند فضای رقابتی حاکم است ؛ پس Razer Phone نمی تواند با حریفانی هم چون Samsung و Appleحتی رقابت کند؛ پس طبیعی است که این گوشی هوشمند مورد استقبال کاربران و بازیکنان حرفه ای؛ قرار نگیرد!
#گوشی هوشمند #بازی