46 Views
2018 Mar 17News
img

مشخصات رسمی LG G7 هنوز کاملا منتشر نشده؛ اما بازار شایعات داغ داغ است. در کنار S9 سامسونگ یا P20 هوآوی و نوکیا 8 Sirocco ؛ LG نیز با G7 خود در سال 2018 به میدان می آید. LG تصمیم گرفت تا گوشی جدید خود را در مراسم MWC امسال معرفی نکند و خود را از رقابت با S9 معاف کند. گمانه زنی های زیادی در مورد این گوشی وجود دارد. سوالات زیادی وجود دارد. مثلا آیا این گوشی واقعا G7 نام دارد!؟ یا این که دقیقا در چه زمانی معرفی و منتشر می شود.

    

پیش بینی های زیادی در مورد اینکه LG در چه زمانی معرفی می شود، وجود دارد. اما بسیاری بر این باورند که این گوشی در ماه ژوئن عرضه می شود. یک نماینده LG به CNET گفته است: "من نمی توانم این شایعه را تأیید یا رد کنم، همانطور که همگی در حال حاضر گمانه زنی هستند "

در تصاویر منتشر شده از این گوشی؛ LG G7 بسیار شبیه به آیفون ایکس است. گوشی های زیادی در سال جاری، شبیه به iPhone X بودند. گوشی جدید Essential و Asus ZenFone 5 و OnePlus 6 و Huawei P20 ؛ همه از گوشی هایی هستند که شبیه به آیفون ایکس، طراحی شدند. اما تا کنون معلوم نیست که آیا گوشی جدید LG دارای ویژگی هایی مشابه آیفون هم هست یا خیر، ویژگی هایی مثل Face ID و دوربین های دوگانه.


گفته می شود که LG G7 مجهز به قوی ترین محصول شرکت کوالکام؛ یعنی Snapdragon 845 ، در پردازنده ی خود می باشد. Qualcomm در دسامبر 2017 این چیپست را معرفی کرد که از ویژگی های آن می توان به، پردازش سریعتر و کارآمد تر، پشتیبانی از نقشه برداری 3D و پشتیبانی از 5G نام برد. همچنین گوشی های مجهز به این پردازشگر ؛ قادر به ضبط فیلم 4K Ultra HD هستند. انتظار می رود این چیپست را در بسیاری از گوشی های جدید سال جاری از جمله G7 ببینیم.


گوشی های LG G به طور کلی اندکی کمتر از Galaxy S و Note قیمت دارند. اما پیش بینی ها حاکی از آن است که این گوشی ، قصد دارد کمی گران باشد! قیمت پیشبینی شده در ایالات متحده 800 دلار می باشد. در نظر بگیرید که G6 قیمتی در بازه ی 600 الی 720 دلار داشت.

قیمت بالاتر این گوشی بنظر می رسد که به فناوری های جدید این گوشی، مثل فناوری Quad-DAC در صدای این گوشی و فناوری AI smarts و یا حتی حق بیمه های جدید این گوشی.