66 Views
2017 Dec 11Social
img

یوتیوب از همان سال 2005 که راه اندازی شد، به یک برنامه کاربردی برای تبدیل کردن نسل جدید مردم به افراد مشهور اینترنتی تبدیل شد. بزرگترین ستارگان YouTube از ویدیوهای  تبلیغاتی استفاده می کنند تا زندگی خود را بر روی پلت فرم یوتیوب متحول کنند.  اما امسال کدام ستارگان یوتیوب بیشترین درآمد را داشته اند؟ نشریه فوربس اخیرا نظر خود را در مورد معرفی 10 ستاره پردرآمد یوتیوب در سال 2017 منتشر کرد. این نشریه رتبه بندی خود را براساس تخمین هایی از درآمد سالانه این افراد برآورد کرد.

لیلی سینگ (Lilly Singh) نفر شماره 10  با 10.5 میلیون دلار درآمد

لیلی سینگ طرح های کمدی، موزیک ویدئو و سایر محتوای چند رسانه ای را در کانال یوتیوب خود به نام Superwoman تولید می کند، جایی که او دارای بیش از 12.7 میلیون فالوور است که از طرفداران سرسخت او هستند. سینگ همچنین یک فیلم مشهور به نام سفر به جزیره تکشاخ (Trip to Island Unicor) برای یوتیوب منتشر کرده است.


رایان (Ryan) نفر شماره 8 با 11 میلیون دلار درآمد

رایان که تنها 6 سال دارد احتمالا حسادت هم سن و سال های خود در مدارس ابتدایی را به دنبال خواهد داشت.او دارای کانالی به نام Ryan ToysReview است که او به کمک خانواده اش در آن ویدئو هایی برای برررسی اسباب بازی های جدید تولید می کند.این کانال هم اکنون 10 میلیون فالوور دارد.


اسماش (Smosh) نفر شماره 8 با 11 میلیون دلار درآمد

Smosh که کار خود را با کمدی  Ian Hecox و Anthony Padilla آغاز کرده بود، آنتونی پدیلا شریک او در ماه ژوئن 2017 کانال Smosh را ترک کرد تا حساب کاربری یوتیوب خود را ایجاد کند که اکنون بیش از 2 میلیون دنبال کننده دارد.


جیک پل (Jake Paul) نفر شماره 7 با 11.5 میلیون دلار درآمد

جیک پل در سرویس Vine که به کاربرانش اجازه انتشار ویدئو های شش ثانیه ای را میدهد مشهور شد و او فعالیت خوددر یوتیوب با کمک لوگان پولس (نفر شماره 4 لیست) که برادر بزرگتر او نیز هست آغاز کرد. جیک پل اکنون ویدئو های کمدی، موزیک ویدئو و سایر مطالب را در حساب یوتیوب خود که بیش از 12 میلیون طرفدار دارد، پست می کند. او همچنین تبدیل به یک تبهکار در فرهنگ پاپ شده است.


Kjellberg نفر شماره 6 با 12 میلیون دلار درآمد

 Kjellberg یک مفسر بازی های ویدئویی اهل سوئد با روحیه ای خشن است که ویدئو های او  بازی های ویدیویی مختلف را مورد نقد قرار می دهد. حساب یوتیوب او دارای بیش از 58 میلیون فالوور است. Kjellberg در اوایل سال جاری پس از  گزارش وال استریت ژورنال، پیام های ضد نژاد سامی را در ویدئو هایش به نمایش گذاشت، که منجر به قطع همکاری با او از جانب یوتیوب شد.


مارک فیسچباخ (Mark Fischbach) نفر شماره 4 با 12.5 میلیون دلار درآمد

مارک فیسچباخ که به Markiplier نیز معروف است یک ستاره یوتیوب است که به انتشار ویدئو در زمینه بازی های رایانه ای تمرکز دارد. او یک سبک پر انرژی دارد و کانال او بیش از 18 میلیون فالوور دارد. فیسچباخ جاه طلبی های فراتر از یوتیوب نیز دارد. او در سال گذشته به نشریه Variety گفت که می خواهد وارد عرصه موسیقی و بازیگری شود.


لوگان پل (Logan Paul) نفر شماره 4 با 12.5 میلیون دلار درآمد

ستاره سابق Vine و برادر بزرگتر جیک پل، بیش از 14 میلیون فالوور در حساب شخصی یوتیوب خود دارد، جایی که وی فیلمهای کمدی را منتشر می کند. او و برادرش در نمایشهای تلویزیونی متعدد، از جمله کمدی تلویزیونی کانال Bizaardvark مشارکت داشتند.


گروه Dude Perfect شماره 3 با 14 میلیون درآمد

Dude Perfect یک کانال متعلق به دوقلوهای Cory و Coby Cotton و سه نفر دیگر از دوستان صمیمی است، که در بازی های بسکتبال دبیرستان با هم دوست شده بودند. آنها از ترفند تلفیق ورزش و کمدی برای انتشار ویدئو استفاده می کنند، که بعضی از این ویدئو های سرگرم کننده برگرفته از رویدادهای کلیشه ای ورزشی است.


ایوان فانگ (Evan Fong) نفر شماره 2 با 15.5 میلیون دلار درآمد

VanossGaming (یا Vanoss) نام کانال یوتیوب از ایوان فانگ، 25 ساله کانادایی است.  او ویدئوهای کمدی را  با تلفیق بازی های ویدئویی به نمایش می گذارد. اما نکته منحصربفرد در تولید فیلم های او دقت در کیفیت مونتاژ این فیلم ها است.


دانیل میدلتون (Daniel Middleton) نفر شماره 1 با 16 میلیون دلار درآمد

دانیل میدلتون، 26 ساله که به TheDiamondMinecart معروف است، یکی از ستارگان محبوب یوتیوب است که از گیمر های بازی Minecraft است. میدلتون پست ها و فیلم های گیم پلی را به صورت روزانه ارسال می کند. او با یکی دیگر از ستارگان محبوب یوتیوب به نام JemPlaysMC ازدواج کرده است. 


10 ستاره پردرآمد یوتیوب

ستاره یوتیوب

کانال یوتیوب