38 Views
2018 Mar 28News
img

بر اساس رده بندی نرم افزار ها و سایت های benchmark ، گوشی one plus 6 از گوشی جدید سامسونگ، سریعتر می باشد. یک تست سرعت که برای OnePlus 6 انجام شده، ( بر روی سایت Geekbench )نشان می دهد که نمرات تک هسته ای و چند هسته ای بسیار قابل توجهی برای این گوشی نسبت به S9 ، وجود دارد. Geekbench یکی از بهترین نرم افزارهای بنچ مارک موجود در بازار گوشی های موبایل است که می توانید با دانلود آن بر روی گوشی خود، آزمایش های زیادی را برای تستِ پردازشگر داده و گرافیک گوشی خود، در دو حالت تک هسته ای و چند هسته ای ، انجام دهید و عمکلرد گوشی خود را با گوشی های دیگر مقایسه کنید.

در  آزمایش انجام شده برای گوشی جدید وان پلاس، این گوشی در تست تک هسته ای امتاز 2535 و در آزمایش چند هسته ای 8632 را کسب کرده است. طبق تست انجام شده، این گوشی جدید وان پلاس، از پردازشگر  Snapdragon 845 استفاده می کند. یعنی همان پردازشگری که در S9 و S9 plus استفاده می شود. اما نمرات این تست برای گوشی های S9 و S9 plus کمترند و به شرح زیر اند:

نمرات تست galaxy S9 :                         تک هسته ای : 2180      چند هسته ای : 8302

نمرات تست galaxy S9 plus :                تک هسته ای : 2444    چند هسته ای : 8416

بقیه ی نمرات را نیز در عکس زیر می بینید : 


OnePlus نام خود را به عنوان قاتل قهرمان معرفی کرده است که با ارائه گوشی های با عملکرد بالا در قیمت پایین تر از رقبای دیگر، سعی در تحقق این شعار دارد! احتمالا oneplus 6 ارزانتر از S9 خواهد بود. 

Galaxy S9

Oneplus 6

Geekbench