57 Views
2018 Jan 18technology
img
همه ما مطمئناً می‌دانیم که به کدام شخصیت مشهور شباهت داریم اما برنامه  Google Arts & Culture هزاران اثر موزه‌ای دوران گذشته را جستجو می‌کند تا تصویری مشابه شمارا در بین آن‌ها پیدا کند .  کاربران توییتر نتایج خودشان را به‌صورت آنلاین به اشتراک می‌گذارند حتی اگر این نتایج را دوست نداشته باشند .
 این برنامه در سال 2016 عرضه شد اما این‌یک ویژگی جدید است . برای امتحان می‌توانید آن را دانلود کنید سپس به پایین صفحه بروید تا بازی تطابق عکس را پیدا کنید . متأسفانه این برنامه در همه مناطق موجود نیست و شما نمی‌توانید آن را پیدا کنید .
برخی افراد برای پیدا کردن بخش جستجوی عکس برنامه مشکل‌دارند , اگر نمی‌توانید آن را بینید احتمالاً در منطقه شما موجود نیست . وقتی‌که برنامه شروع به کارکرد از نتایج آن زیاد دلخور نشوید زیرا زنان اغلب با نقاشی‌های قدیمی که شامل مردهای سبیل دار هستند همسان شده‌اند و بسیاری از پرتره‌هایی که مورد جستجو قرار می‌گیرد درواقع زیبا نیستند .
شما به‌راحتی نمی‌توانید بهترین عکس را آپلود کنید و احتمالاً  قصد دارید با این برنامه از خودتان و همتای تاریخی خودتان عکس بگیرید اما در اینجا یک تقلب وجود دارد اگر شما عکسی را پیدا کردید که آن را بیشتر دوست دارید این برنامه به شما اجازه می‌دهد که به دوربین ضربه بزنید و از عکس خودتان عکس بگیرید که می‌تواند سرگرم‌کننده باشد اما این سرویس همیشه کار نمی‌کند و گوگل گاهی  با شما بازی نمی‌کند .
بازی تطبیق عکس تنها دلیل برای دانلود این برنامه نیست . شما همچنین می‌توانید با این برنامه  بر روی جزئیات شاهکارهای معروف زوم کنید و روی آن جابجا شوید و از تورهای مجازی موزه استفاده کنید بعلاوه  کارهای هنری  با دوره زمانی را مرور کنید و داستان‌های مختلف را بخوانید . برخی از داستان‌ها حاوی عکس‌هایی است که تاکنون ندیده‌اید .
این برنامه برای آیفون و اندروید در دسترس است .


Google Arts & Culture

عکس های قدیمی مشابه شما

ویژگی جدید گوگل Google Arts