48 Views
2018 Mar 30technology
img
شرکت‌های فناوری مانند فیس‌بوک و گوگل اخیراً اعلام کرده‌اند که تبلیغ پول‌های دیجیتال را ممنوع کرده‌اند. به نظر می‌رسد که  Reddit از ابتدای سال 2016 تبلیغ پول دیجیتال را ممنوع کرده است اما هرگز آن را در مطبوعات اعلام نکرده و اولین بار این مسئله توسط Motherboard عنوان‌شده است . امروز،  Reddit سیاست خودش را گسترش داده است تا از تبلیغات پول مجازی مربوط به گوگل نیز جلوگیری کند.
این ممنوعیت ممکن است عجیب باشد، با توجه به این‌که Reddit یک پلتفرم رو به رشد برای علاقه‌مندان به پول دیجیتال با توجه به ماهیت آن به‌عنوان یک انجمن گفتگوی آزاد ناشناس است . Reddit های فرعی زیادی وجود دارد که پول‌های دیجیتال مختلف و تفاوت آن‌ها , سرمایه‌گذاری بر روی این پول‌ها , دسترسی به دارک وب ها و حتی پست‌های بنیان‌گذار Ethereum  یعنی Vitalik Buterin  و پست Charlie Lee بنیان‌گذار  Litecoin را در مورد به‌روزرسانی این پول‌ها موردبحث قرار می‌دهند.
Reddit  در بیانیه‌ای گفت: " تبلیغات برای پول‌های مجازی و ICOs از ابتدای سال 2016 در Reddit مجاز نیست ... بخش‌های II.5 و II.6 از سیاست‌های تبلیغاتی مانع تبلیغ محصولات و خدمات مالی غیر معتبر یا مشکوک و ترویج و تبلیغ اوراق بهادار خاص یا سایر دارایی‌های قابل‌فروش می‌شود .
بااین‌حال چون تبلیغات فقط توسط Reddit ممنوع شده و هنوز این ممنوعیت بر تبلیغات تولیدشده توسط گوگل اعمال نمی‌شود اگر کاربری پیشنهاد‌ها در زمینه سرمایه‌گذاری‌ با پول های  مجازی را مرور کند این خدمات ممکن است از طریق سرویس تبلیغات گوگل در Reddit نمایش داده شود . در حال حاضر گوگل هم تبلیغ پول‌های مجازی را ممنوع کرده است و بازار رسانه‌های اجتماعی برای تبلیغ سکه‌های دیجیتال کوچک‌تر شده است.


پول مجازی

ممنوعیت تبلیغات

Reddit

فیس بوک