137 Views
img

یک نسخه سیاه و سفید بسیار جلا داده شده است که زرق و برق دار اما یک اثر انگشت واقعی است، به علاوه یک مدل مرسوم، نیمه شب سیاه و ممتاز محافظه کارانه تر و تغییرات سفید و پینکی طلای خیره کننده است که متاسفانه نمی رسد تا پس از راه اندازی وجود دارد.OnePlus به من گفت نسخه دوم با گرد و غبار پودر مروارید ساخته شده است و در حالی که به نظر می رسد که شروع یک جادوگر اسطوره ای، آن را به تلفن به پایان رسید مانند جواهر.


 موجودی پرچم دار One plus در آمریکا به پایان رسید. وان پلاس۶، هفته گذشته در اختیار کاربران آمریکایی قرار گرفت و امروز تصاویری منتشر شده است که نشان می دهد نسخه ۲۵۶ گیگابایتی این دستگاه با رم نرم افزاری ۸ گیگابایتی به پایان رسیده است. این نسخه از وان پلاس با قیمت ۶۲۹ دلار به فروش می رسید.


بدون شک برای کاربرانی که علاقه بسیاری به سرعت گوشی هوشمندشان دارند این برند انتخاب بسیار خوبی برای آن ها است تا با پرداخت مبلغی بسیار کمتر از پرچم داران برندهای دیگر بتوانند یک گوشی قدرتمند داشته باشند. حال موجودی این گوشی هوشمندکه این روز ها بسیار پرطرفدار به نظر می رسد در فروشگاه اینترنتی آمریکا، کانادا و انگلستان رو به پایان است و تصاویر منتشر شده نشان می دهد، رنگ مشکی این دستگاه با بالاترین رم نرم افزاری به پایان رسیده است و هنوز خبر جدیدی مبنی بر اضافه شدن موجودی در وب سایت قرار نگرفته است. در نتیجه کاربران باید نسخه های ۶۴ گیگاباتی و ۱۲۸ گیگابایتی را انتخاب کنند. همچنین در این تصویر نشان داده شده است که رنگ سفید این دستگاه نیز با ۱۲۸ گیگابایت حافظه داخلی و رم ۸ هشت روز دیگر در اختیار کاربران قرار می گیرد.


البته این خبر را می توان از مدت ها قبل پیش بینی کرد و این رویکرد و اتفاق خوشایند را بدون شک باید ثمره تلاش های این برند تازه تاسیس چینی دانست. وان پلاس که در بخش دوربین همواره عملکرد ضعیف تری در مقایسه با پرچم داران هواوی و سامسونگ داشته است، تاکید خود را بر روی پردازنده های قدرتمند اسنپدراگون و قیمت های بسیار پایین تر از برند های دیگر بنا کرده است تا بتواند طرفداران نسل جوان خود را برای استفاده از این برند ترغیب کند. وان پلاس در بازار ایران نیز در سال گذشته فروش خود را با تعداد محدود آغاز کرد و توانست نام خود را در کشورمان بر سر زبان ها بیندازد.

وان پلاس ۶

گوشی هوشمند

گجت

اندروید

سامسونگ

هوآوی