192 Views
2018 Feb 04technology
img

موس وایرلس گیمینگی که در این مقاله می خواهیم معرفی کنیم ، بیشتر شما را به یاد فیلم جنگ ستارگان می اندازد . موس Logitech G903 با کمترین وقفه در واکنش به حرکات دست ساخته شده است ، زیراکه تنها یک واکنش سریع می تواند برنده یا بازنده بودن شما را در یک بازی مشخص کند .

این واکنش سریع به حرکات به لطف تکنولوژی Lightspeed ارائه شده است و سازندگان شرکت Logitech حداکثر تلاش خود را کرده اند تا واکنش به حرکات دست به اندازه ی واکنش به حرکات در موس های سیمی سریع باشد . واکنش پذیری این موس بسیار چشمگیر و قابل تحسین است .

من از این موس در دو بازی Dota 2 و Overwatch استفاده کردم و واکنش های موس در حد موس های سیمی بود اما در دیگر موارد تفاوت های چشمگیری ندیدم . این موس به راحتی بر روی پد های مختلف می لغزد که شاید یکی از ویژگی های آن است .

من یک گیمر حرفه ای نیستم ، شاید به همین دلیل تفاوت ها را متوجه نشدم اما با توجه به سرعت این موس می توانم بگویم که بازی کردن با موس های بی سیم امکان پذیر شده است .

در حالی که اکثر موس ها برای راست دست ها طراحی شده اند ، این موس هم به کار راست دست ها می آید و هم به کار چپ دست ها ؛ این موس قابلیت تغیر مکان کلید ها را دارا می باشد و اگر چپ دست هستید نگران این موضوع نباشید .


یکی دیگر از ویژگی های این موس که مرا به سمت خود جذب کرد ، قابلیت تغیر وزن این موس است . موس به صورت عادی 100 گرم وزن دارد و در صورت نیاز خواهید توانست 10 گرم دیگر به این وزن بیافزایید . این ویژگی باعث می شود که پایداری بیشتری احساس کنید .

G903 به صورت بی سیم شارژ می شود و مانند دیگر موس های بی سیم نیست که از باتری های یکبار مصرف استفاده می کنند . این موس در حالت روشن بودن چراغ های LED تا 24 ساعت و در حالت خاموش بودن چراغ های LED تا 32 ساعت شارژدهی می کند .

شما می توانید از پد شارژ بی سیم استفاده کنید و نگران خالی شدن باتری خود نباشید .

این موس از تکنولوژی شارژ بی سیم Logitech استفاده می کند و این یعنی شما نمی توانید از شارژرهای محصولاتی مانند iPhone 8 و Galaxy S8 استفاده کنید .


Lightspeed

Logitech

Overwatch

Dota 2

G903

Mouse

موس

موس بی سیم

شارژ وایرلس

موس وایرلس