158 Views
2018 May 28technology
img

کمپانی اپل  اولین شرکت برتر تولید کننده ی گوشی های هوشمند است، اما اخباری که در فضای مجازی منتشر شده است خبر از تولید سری جدیدی از مک بوک های شرکت اپل می دهد. این کامپیوتر ها که با اسم رمزی ستاره مطرح شده اند , به طور کلی از مک بوک ها و لپ تاپ های اپل متفاوت بوده و حدس هایی درباره ی ایجاد خانواده ی جدیدی توسط اپل زده می شود.

اولین نشریه ای که درباره این محصول صحبت کرده است , نشریه ی ۹to5mac بوده که راجب جزئیات این محصول اطلاعات زیادی را منتشر نکرده است اما با این حال بر اساس آن چه که این نشریه چاپ کرده تصویری کلی از این گجت در اختیار قرار گرفته است. به احتمال زیاد , استار محصولی است با صفحه نمایشگر لمسی که علاوه بر تجهیز به GPS و قطب نما , دارای درگاه سیم کارت نیز می باشد. چیزی که نشریه ی ۹to5mac به طور رسمی به آن اشاره کرده است , وجود رابط کاربری فریمور قابل بسط یا EFI است. همچنین اپل برخی از ویژگی های آیپد را نیز در این محصول تکرار کرده است با این تفاوت که ستاره دارای بدنه ای ضد آب خواهد بود و در برابر ضربه تا حد قابل توجهی مقاوم می باشد.

با توجه به اخبار و اطلاعاتی که درباره این محصول جدید اپل منتشر شده است , احتمال می رود این محصول , یک مک بوک اقتصادی با معماری ARM است که سال هاست , شرکت اپل وعده ی آن را به کاربران خود داده است. هنوز هیچ تأییدیه ای از سوی کمپانی اپل به منظور صحت این اطلاعات در اختیار ما قرار نگرفته است , به همین دلیل فعلا نمی توان با قاطعیت درباره ی مطالب منتشر شده صحبت کرد.


۹to5mac

ARM

کمپانی اپل

مک بوک