172 Views
2018 May 17technology
img

بینهایت کد در برنامه آندروید اینستاگرام دفن شده است و ویژگی "Usage Insights" را نشان می دهد که "وقت صرف" کاربران را نشان می دهد. دقیقا مشخص نیست که آیا کل زمان خود را در Instagram صرف می شود، که می تواند عدد بسیار ترسناکی برای برخی از کاربران باشد یا در یک دوره کوتاه تر مانند یک روز، هفته یا ماه.  اینستاگرام همچنین رابط کاربری جدیدی را با یک ردیف از emojiss سریع اضافه و یک دکمه @ برای برچسب زدن دوستان طراحی کرده است.


 اینستاگرام در نظر دارد ابزاری به نام USAGE INSIGHTS را برای نشان دادن میزان زمانی که در این اپلیکیشن وقت میگذرانید به شما نشان دهد.

مدیر اینستاگرام کوین سیستروم، این خبر را تائید کرد که در حال راه اندازی سرویس usage insights برای دستگاه های اندروید است. این قابلیت به کاربران نشان میدهد که چقدر از زمان خود را به این اپلیکیشن اختصاص میدهند.


کوین در توئیت خود در این مورد نوشته است که ما در حال ایجاد ابزاری هستیم که زمان اختصاص داده هر فرد در اینستاگرام را به او اطلاع میدهد. این مسئله میتواند موردی مثبت و از روی قصد به جهت کم کردن این زمان باشد.


درک زمان آنلاین بودن میتواند تاثیرات زیادی در زندگی روزمره افراد داشته باشد و بسیاری از کارهای دیگر انها را عقب بیاندازد. احتمال می رود ویژگی Usage Insights به شکل یک قابلیت مجزا و در سایدبار اینستاگرام ظاهر شود.


این ویژگی هم میتواند برای اطلاع کاربر از میزان مصرف خود از این اپلیکیشن مورد استفاده قرار گیرد یا داده ای برای مصارف دیگر باشد. سیستروم در این باره میگوید: این رسالت هر شرکتی که به طور صادقانه داده های کاربران در مورد میزان مصرف را در اختیار آنها بگذارد.


احتمال میتوان میزان مصرف را به صورت روزانه و ماهانه در این قسمت مشاهده کرد. شاید این بخش به طور بالقوه شاهد کاهش مصرف شود و به کاربران کمک کند که زمان خود را بهتر مدیریت کنند و از اعتیاد خود به گوشی و اینستاگرام کم کنند.


شرکتهای زیادی در ماههای اخیر به ویژگی های مربوط به سلامت برای کاربران متمرکز شده اند تا از مشکلاتی که حین کار زیادی با گوشی و صفحه نمایش برای کاربران پیش می آید، جلوگیری کنند.

اینستاگرام

شبکه های اجتماعی

تلگرام

واتس آپ

وایبر

گوگل

فیسبوک

توییتر

ایمو