155 Views
2018 Apr 07technology
img
شاید بیت کوین تبدیل به یک پول رایج برای استفاده شود.
به گفته شرکت فناوری‌های مالی Instinet، در نظرسنجی جدید از حدود 100 خرده‌فروش آمریکایی که از سخت‌افزار  Square استفاده می‌کردند , 60% آن‌ها گفتند که به‌جای پول نقد بیت کوین را ترجیح می‌دهند . Dan Dolev تحلیلگر    Instinet در گزارش خود گفت: " این یافته‌ها بسیار شگفت‌انگیز است، به‌ویژه با نوسانات بیت کوین ".
سهام Square در سال جاری افزایش‌یافته است زیرا شرکت شروع به پذیرش پرداختی ها از طریق بیت کوین کرده است.  این شرکت در ماه ژانویه اعلام کرد که تقریباً به همه کاربران خودش اجازه می‌دهد که خریدوفروش برنامه‌ها را با بیت کوین انجام  دهند و مدیرعامل شرکت, جک دورسی می‌گوید " ما این کار را یک مسیر طولانی برای دسترسی مالی بیشتر برای همه می‌بینیم ".
بیت کوین و سایر پول‌های مجازی در حال حاضر برای خرید کالاها و خدمات خیلی مورداستفاده قرار نمی‌گیرند هرچند اکثر علاقه‌مندان مایل به نگهداری سکه‌های دیجیتال خودشان هستند و امیدوارند که ارزش آن‌ها افزایش یابد . همچنین , هزینه بالای معاملات , نوسانات بالا و پذیرش پایین پول‌های دیجیتال توسط تجار باعث شده است که پذیرش بیت کوین به‌عنوان یک پول معمولی روند کندی داشته باشد .
آخرین نظرسنجی‌ها به حذف همه این موانع کمک نمی‌کند اما می‌تواند یک آغاز باشد.


بیت کوین

پول دیجیتال