306 Views
2018 Apr 24Trainingtechnology
img

       وردپرس یکی از بهترین و کاربردی ترین سیستم های مدیریت محتوای سایت در جهان است که همواره بر کاربران و طرفداران آن افزوده می شود.به جرئت می توان گفت در روز هزاران سایت و وبلاگ وردپرسی ساخته می شوند که هر کدام ظاهر و محتوای متفاوتی دارند . یکی از دلایل محبوب بودن این سیستم مدیریت محتوا افزونه های متنوع و همینطور به روز رسانی های سریع است که نسبت به دیگر سیستم ها برتری قابل ذکری دارد.اما این برتری به همین جا ختم نمی شود . 


وردپرس برای اندروید

       یکی از بهترین ویژگی های وردپرس که به تازگی ایجاد شده است ، مدیریت سایت به وسیله تلفن همراه و یا تبلت هاست. در واقع سیستم مدیریت محتوای وردپرس نرم افزار مدیریت وردپرس اندروید را با نام رسمی WordPress با درنظر گرفتن افزایش تعداد کاربران تلفن های همراه ، نیاز این کابران را نیز برآورده کرده اند. یعنی شما به عنوان مدیر سایت دیگر حتما نیاز به لپ تاپ یا سیستم های خانگی برای مدیریت سایت ندارید و تنها با نصب نرم افزار مدیریت وردپرس بر روی تلفن های همراه خود می تواند به راحتی سایت خود را مدیریت کنید.

برخی از ویژگی های نرم افزار وردپرس اندروید:

1- دارا بودن ویرایش گر قدرتمند (3 ویرایشگر)

2- ایجاد صفحه و مدیریت کامل آن

3- امکان قراردادن رمز بر روی نوشته

4- درج برچسب برای نوشته ها

5- مدیریت کامل نظرات

6- امکان منتظر کردن مطالب به صورت زمان بندی شده

این نرم افزار فعلا زبان فارسی ندارد اما به راحتی قابل استفاده است.

نصب و استفاده از نرم افزار مدیریت محتوای وردپرس اندروید

 پس از نصب نرم افزار ، با صفحه ای رو به رو می شوید که دو گزینه در آن وجود دارد.گزینه اول ورود و گزینه دوم عضویت در سایت WordPress.com است. ما از گزینه اول یعنی ورود(LOG IN) استفاده می کنیم.در ادامه با صفحه ی زیر رو به رو خواهیم شد.

همانطور که مشاهده می کنید ، 3 روش برای ورود به سایت ما وجود دارد که ، بهترین آن استفاده از روش سوم ، یعنی گزینه ی Log in by entering your site address به معنی ورود به وسیله ی ثبت آدرس سایت است.پس از انتخاب این گزینه باید آدرس سایت خود را وارد کنید. بعد با وارد کردن آدرس سایت صفحه زیر را مشاهده می کنید . 

در این قسمت باید نام کاربری و رمز عبور خود را برای ورود به سایت وارد کنید.پس از این قسمت دو گزینه ظاهر می شود که با انتخاب گزینه continue صفحه مدیریت سایت شما باز می شود و صفحه ای مانند تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.


خب دوستان اگر دارای یک سایت وردپرسی هستید حتما از این برنامه استفاده کنید تا از طریق گوشی همراه نیز بر روی وب سایت خود مدیریت داشته باشد. اگر در ورود به نرم افزار مشکل داشتید در قسمت نظرات مطرح کنید.در مورد قسمت های مختلف این نرم افزار در آینده مطلبی را قرار خواهم داد.

وردپرس

مدیریت وردپرس

نرم افزار اندروید وردپرس

اندروید

wordpress