200 Views
2018 May 29car
img

چه راهی بهتر برای جشن نسخه تجدید نظر شده کوپه S63 نسبت به بسته بندی کروم؟ حتی اگر برخی افراد ممکن است طعم بد را در نظر بگیرند، اعدام استثنایی است و نگاه کاملا برگشت پذیر است.


عموم شرکت‌های خودروسازی و یا حتی برخی از محصولات منحصربه فرد آنان با یک رنگ خاص شناخته می شوند، از جمله شرکت خودروسازی لامبورگینی که

عموم محصولات آن رنگ "زرد" دارد و یا شرکت خودروسازی فراری که محصولات آن با رنگ "قرمز" معرفی می‌شود. شرکت خودروسازی مکلارن به رنگ "نارنجی" علاقه دارد و یا در بین خودروهای معروف بازار، می‌توان به خودروی مرسدس بنز AMG GT R با رنگ سبز اشاره داشت و یا حتی محصولات "بوگاتی" که عموما با رنگ آبی معرفی می‌شوند. اما برخی از مشخصات ظاهری هستند که بر روی تمامی اتومبیل‌ها می‌تواند جذابیت بالایی ایجاد کند.در ادامه موضوع بالا، می‌توان به قطعات فیبرکربنی اشاره داشت که بر روی تمامی خودروها جذاب خواهد بود و یا رنگ‌های "طلایی" و "کروم" که حتی می‌تواند خودروی معمولی شما را به یک اتومبیل لاکچری تبدیل کند و کانون توجهات شود، درست همانند یک دستگاه خودروی "مرسدس AMG S63 کوپه" که در "هنگ کنگ" با یک بدنه فوق العاد جذاب کاملا کرومی دیده شده است، هرچند این اتومبیل در نسخه‌های استاندارد خود هم جذابیت بالایی دارد که می‌توانید جزییات بیشتر آن را در تصاویر شاهد باشید.

در ادامه بد نیست بدانید که این خودرو یک موتور 4 لیتری هشت سیلندر توربو دوقلو در زیر کاپوت خود دارد که خروجی قدرت آن به 612 اسب بخار رسیده و می‌تواند خروجی گشتاور 900 نیوتن متری داشته باشد که با هدایت این نیرو به سمت چرخ‌های محرک اتومبیل، می‌توان به حداقل شتاب صفر تا صد 3.5 ثانیه دست پیدا کرد.

مرسدس بنز AMG S63

بنز

سوپر اسپرت

کوپه