63 Views
2018 Jan 18Newstechnology
img

هر ساله و در طی مراسم افتتاحیه المپیک ، می بینیم که ورزشکاران با افتخار و به همراه پرچم کشورشان در حالی که از گوشه و کنار مراسم با گوشی های گران قیمت خود ، فیلم و عکس می گیرند ، از مقابل دیده همگان ، رژه می روند و خود و کشورشان را به دنیا ، نشان می دهند ؛ اکنون سامسونگ هم می خواهد جزئی از این رویداد جهانی قرار بگیرد! سامسونگ اعلام کرد که بیش از 4000 دستگاه ویژه از گوشی Galaxy Note 8 به کارکنان و تمام دست اندر کاران و ورزشکاران ، شرکت کننده در المپیک زمستانی Pyeongchang در سال جاری ؛ عرضه خواهد کرد .

این گوشی سامسونگ به نام PyeongChang 2018 Olympic Games Limited Edition ، دارای یک قاب شیشه ای سفید در پشت خود است که به گونه ای نشان دهنده ی زمستان نیز هست که حلقه های طلایی رنگ المپیک ( برگرفته از مشعل المپیک ) نیز روی طرح این گوشی وجود دارند .


این گوشی دقیقا همان ویژگی ها و سخت افزار و نرم افزار Galaxy Note 8 معمولی را دارد اما پیش از روشن شدن نیز دارای تصاویر پس زمینه ای با مضمون المپیک زمستانی Pyeongchang می باشد . ورزشکارانی که در پارالمپیک زمستانی شرکت می کنند ، این گوشی را با طرحی خاص تر ؛ که لوگوی بازی های پاراالمپیک را نشان می دهد ؛ می توانند خریداری کنند .

سامسونگ قبلا نسخه های رایگان Galaxy S7 Edge خود را به تمام ورزشکاران شرکت کننده در بازی های شهر ریو برزیل اهدا کرد و بعد ها نیز این گوشی را در بازار معمولی نیز منتشر ساخت . اما اینجا ، Galaxy Note 8 تنها برای ورزشکاران و برگزارکنندگان این رویداد عرضه می شود و برای همگان قابل خریداری نخواهد بود . در یک بررسی کلی می توان گفت این گوشی دارای دوربین عالی ، عمر باتری زیاد و عملکرد سریع است که امتیاز تعلق گرفته شده به آن در سایت theverge عدد 5.5 ؛ می باشد .


Samsung Galaxy Note 8

Olympics

المپیک

المپیک زمستانی

Samsung

Galaxy Note 8

سامسونگ

گلکسی نوت 8

PyeongChang