44 Views
2018 Mar 10News
img

مایکروسافت نسخه ی سفارشی Galaxy S9 را بار دیگر عرضه می کند. این گوشی به زودی در فروشگاه های مایکروسافت در سراسر ایالات متحده قابل فروش خواهد بود. این گوشی ها توسط مایکروسافت سفارشی سازی شده اند. یکی از سخنگویان مایکروسافت در بیانیه ای به TrustedReviews می گوید: "سفارشی سازی مایکروسافت برای Galaxy S9 و Galaxy S9 Plus به گونه ای است که این دستگاه ها بسته بندی نشدند و به شبکه ی WiFi وصل می شوند.

این سفارشی سازی به احتمال زیاد همانند Galaxy S8 در سال گذشته است؛ برنامه های مایکروسافت مانند Office، OneDrive، Cortana، Outlook همه در این گوشی ها موجود هستند. لانچر محبوب مایکروسافت اما روی این گوشی ها نصب نشدند. یک سخنگوی سامسونگ در بیانیه ای در ماه نوامبر گفت: "هیچ برند مایکروسافت از محصولات سامسونگ گلکسی وجود ندارد. مایکروسافت تنها محصول سامسونگ را با برنامه های خود از جمله Office، OneDrive، Cortana، Outlook و غیره؛ ارائه می دهد "
احتمالا این اختلاف به یک معامله محرمانه میان مایکروسافت و سامسونگ اشاره دارد.این دو شرکت اختلاف خود  را بر سر وجود یا عدم وجود نرم افزارهای مایکروسافت روی گوشی های گلکسی سامسونگ را در سال 2015 حل و فصل کردند و سامسونگ برنامه های مایکروسافت اسکایپ، OneDrive و OneNote را در دستگاه های Galaxy S6 و S7 نصب کرد.

Samsung

Microsoft

Galaxy