143 Views
2017 Dec 15Newstechnology
img

نسل جدید هدست های وایرلس: Crazybaby Air Nano

اگر شما هم ایده AirPod های بی سیم اپل را دوست دارید اما به خاطر قیمت بالای آن از خریدش صرف نظر می کنید احتمالا هدست وایرلس 89 دلاری Crazybaby Air Nano می تواند تنها چیزی باشد که شما را راضی کند.

هدست وایرلس Crazybaby Air Nano شامل یک جفت هدست بی سیم راحت است که به راحتی به گوش شما متصل می شود، بنابراین لازم نیست نگران این باشید که هنگام دویدن از گوشتان در بیاید. این هدست همچنین در اندازه های مختلف وارد بازار می شود که به شما اجازه می دهد مناسبترین سایز را انتخاب کنید.


همانند AirPodها، هدست های Crazybaby Air Nano با دستگاه شارژ مخصوص به خود عرضه می شوند. این هدست ها با یک بار شارژ کردن به مدت سه ساعت قابل استفاده هستند، در حالی که دستگاه شارژ می تواند شارژ 12 ساعته ای را در خود نگه دارد. همچنین این هدست ها از فناوری شارژ سریع بهره مند می باشند – با پنج دقیقه شارژ کردن شما می توانید به مدت یک ساعت و نیم به گوش دادن موسیقی بپردازید.

هدست سمت چپ از تکنولوژی مدیریت صدا پشتیبانی می کند، بنابراین به راحتی می توانید فقط با فشار دادن یک دکمه با دستیار گوگل یا Siri صحبت کنید. هدست سمت راست پخش صدا را کنترل می کند – یک بار فشار دادن برای متوقف کردن پخش، دو بار فشار دادن برای به جلو بردن موسیقی و سه بار فشار دادن برای به عقب بردن موسیقی- شما هنوز هم باید وقتی آنها را از محفظه خارج می کنید هدست ها را به صورت دستی روشن کنید.


هدست Crazybaby Air Nano با صدای استریو همراه است و همچنین دارای قابلیت "ضد قطرات آب" است. اما هنوز چیزهایی در مورد این هدست ها وجود دارد که من دوست ندارم و ممکن است مانع بازاریابی موفق این محصول باشد.

خیلی هم خوب نیست!

کیفیت صوتی این هدست ها بهترین کیفیت صوتی در میان رقبا نیست. در مقایسه با AirPod اپل، هدست Crazybaby Air Nano احساس خوب اما بی روحی دارد، و فاقد کیفیت صدایی است که واقعا احساس مدرن بودن را داشته باشد. باس ضعیف است، که بدین معنی است که از نظر من لحظه اتمام موسیقی صدا بیش از حد توخالی به نظر می رسد.

شما انتظار دارید صدا در گوشتان بسیار بهتر شنیده شود، اما AirPod ها احساس تجربه گوش دادن بی سیم بهتری را به شما می دهند. با این حال، در محیط های پر سر و صدا، هدست Crazybaby Air Nano ضرب صدای مشابهی با AirPod دارد، به طوریکه زمانی که هدست در گوشتان قرار دارد حداقل کمی سر و صدای منفعل را خواهید شنید، که این خود نشان می دهد که چقدر اکوستیک توخالی در این هدست وجود دارد.

با این حال، طراحی جعبه هدست و گوشی های آن، برای من چند سوال پیش آورده است. به عنوان مثال، شما وقتی از گوشی های هدست استفاده می کنید قاعدتا باید لوگوی آنها رو به بالا و بلندگو رو به پایین باشد، اما اینها در گوشی ها به صورت معکوس قرار گرفته است، که می تواند برای بار اول که از این هدست استفاده می کنید برایتان گیج کننده باشد. این یک مشکل کوچک است، اما وقتی من برای اولین بار هدست Crazybaby Air Nano را امتحان کردم، واقعا باعث نارضایتی من شد.

با این حال، برای 89 دلار، این یک هدست بی سیم بسیار مقرون به صرفه است و اگر شما با عملکرد صوتی نسبتا ناپایدار آن مشکلی ندارید، می توانید به صفحه Indiegogo مراجعه کنید، جایی که فروش هدست Crazybaby Air Nano از مبلغ اولیه 50 هزار دلار به چیزی حدود 815 هزار دلار رسیده است.


مشخصات مهم

* عرضه شده در 10 رنگ مختلف (سیاه، سفید، قرمز، بنفش، صورتی، طلایی مات، زرد، آبی، سبز آتلانتیس و سبز والت)

* 12 ساعت عمر باتری در جعبه و 3 ساعت در خود گوشی

* ضد قطرات آب

* قابلیت خاموش شدن خودکار


Crazybaby

Air Nano

AirPod

Crazybaby Air Nano

هدست

هدست وایرلس

آیفون

اپل