31 Views
2017 Dec 07technology
img

نینتندو بازی های Wii و Gamecube را بر روی Nvidia Shield در چین راه اندازی می کند.

نینتندو تمایلی به اجازه دادن برای اجرای بازی های کلاسیک خود در پلت فرم سیستم های دیگر را نداشته است، اما در چین چاره ای جز این ندارد. Nvidia با نینتندو قصد راه اندازی Android TV در چین با مجموعه ای از بازی های Wii و Gamecube دارد.

Nvidia با همکاری های چندگانه با Shield قصد دارد بازی هایی مانند Borderlands و Doom 3 را عرضه کند،در حال حاضر Shield تنها دستگاه مجهز به Android TV است.قیمت این سیستم در ایالات متحده آمریکا در حدود 200 دلار است و با کنترل از راه دور و دسته بازی کنترل می شود. در داخل Nvidia Tegra X1 یک تراشه قدرتمند است که حتی می تواند ویدیو 4K HDR را نمایش دهد و بازی های کنسول با کیفیت را اجرا کند. این همان تراشه سوئیچ است!

JD وبسایت تجارت الکترونیک چین اعلام کرد، قیمت Shild برای RMB 1499،حدود 226 دلار است. این کنسول می تواند بازی های نینتندو ازجمله: New Super Mario Brosـ The Legend of Zelda- Twilight Princess- punch Out را فقط با قیمت 10 دلار اجرا کند!

Shild درخارج از چین بر روی ساختار استاندارد Android TV در فروشگاه های Play، Google Apps، Assistant و....عرضه می شود. نینتندو اعلام کرد که این نرم افزار در چین؛بر روی سرور محلی قرار دارد و قابل استفاده است.

چین یک بازار بازی بزرگ است؛حدود 600 میلیون نفر در چین بازی می کنند با این حال کنسول های بازی به طور رسمی در چین عرضه نمی شوند.

جالب است که با نحوه ی اجرای بازی هایی مانند Ported آشنا شوید! هنگامی که یک بازی نینتندو در حال اجرا در HD است، در واقع این بازی در کنسول اجرا نمی شود بلکه این قبیل بازی ها در بستر اینترنت اجرا می شوند و کاربران جهت بازی کردن حتما باید به اینترنت متصل شوند.
Game#Nvidia#Nintendo#