57 Views
2018 Jan 10technology
img

شرکت Insta360 ورژن تازه نانو دوربین ۳۶۰ درجه خود را که به آیفون متصل می شو، با نام Nano S معرفی کرد. پیشرفت قابل توجه این ورژن نسبت به مدل قبل تصویر برداری 4k این گجت می باشد ولی هناندد قبل دوربین 20 مگل پیکسلی دارد. گجت Nano S شکل ظاهریش مثل مدل قبلی است و در به پورت Lightning آیفون شما متصل می شود.

اگر شما تصاویری را با این گجت ضبط کنید می توانید بوسیله ی نرم افزار Insta's 360 Nano S تصاویرتان را به یک تصویر ۳۶۰ درجه تبدیل کنید. همچنین یوتیوب و فیسبوک و توییتر از پخش زنده 360 درجه پشتبانی میکنند(البته بوسیله اپ Periscope). برای دیگر شبکه های اجتماعی نیز همانند ایستاگرام، واتس‌اپ، اسنپ‌چت گجت Nano s این قابلیت را دارد که تصاویر 360 درجه را به فرم های قابل پخش تری همانند پانورما تبدیل کند.

این گجت آیفون را تبدیل به یک دوربین نشان دهنده 360 درجه نما واقعی تبدیل کرده است. گجت Nano S می تواند با ژیروسکوپ آیفون متصل و سینک شود با این حال بدون اتصال به ژیرسکوپ نیز می تواند استفاده شود. همچنین این گجت این امکان را به کاربران می دهد تا فریم شات های مورد علاقه خود را تغییر داده و فقط به فریم یک مستطیل تنها تبدیل کنند. 

دراین گجت قابلیت های جدیدی بکار رفته است. همانند قابلیت چت کردن در نمای 360 درجه زنده و قابلیت MultiView که می تواند زوایای مختلف یک صحنه را همزمان با پخش زنده و چت کردن نشان دهد.

گجت تازه این شرکت حتی قابلیت برقراری تماس تصویری را هم فراهم کرده است. حتی اگر طرف مقابل شما از این گجت استفاده نکند. برای اولین بار باید از نرم افزار گجت یک لینک استخراخ کنید و آن را برای طرف مقابل خود بفرستید و با زدن آن لینک، می تواند تصویر محیط 360 درجه شما را در تماس تصویری ببیند.

قیمت این گجت 239 دلار است و در insta 360 store و آمازون جهانی قابل خریداری است. این گجت بسیار خوب قیمت گذاری شده است زیرا این را هم باید در نظر گرفت که دیگر دوربین های 360 درجه همانند گجت Samsung gear قیمت 230 دلاری دارد و دیگر دوربین 360 درجه که بزگتر و قوی از ان است قیمت 699 دلاری دارد.


Insta360

iPhone X

CES2018

فیلمبرداری ۳۶۰ درجه

Insta's 360 Nano S

Samsung gear

تماس تصویری

توییتر

پخش زنده

فیسبوک

یوتیوب