54 Views
2018 Mar 07News
img

زمانی که حدود یک چهارم بزرگسالان آمریکایی اخبار خود را از رسانه های اجتماعی دریافت می کنند، نقل قول های توییتر و بازخوانی ها می توانند توسط خبرخوان ها می توانند تاثیرات مهمی بر میلیون ها نفر داشته باشند. ایجاد خشم یک برنامه مشترک و رایج برای حمله ترول ها است. هر گونه توجه خوب است اما باید مراقب واکنش ها و انفعال ها بود.

ایجاد خشم طرح و برنامه ترول های روسی  است که برای ایجاداختلال در انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده در سال 2016 استفاده می شود. توییتر گفت: 1.4 میلیون نفر در معرض تبلیغات سیاسی در پلتفرم آن قرار گرفتند. فیس بوک اعلام کرد که تبلیغات سیاسی به 126 میلیون نفر رسیده است. فیس بوک و توییتر به درخواست ها پاسخ نداده اند. در روز 16 فوریه، رابرت مولر، مشاور ویژه ایالات متحده، یک سری اتهامات را علیه IRA در رابطه با اختلال در انتخابات 2016 جمع آوری کرد. او 13 تبعه روس را که با استفاده از فیس بوک و توییتر برای "جنگ اطلاعاتی" مشغول به کار بودند، متهم کرد.

دو هفته بعد، Jack Dorsey، مدیر عامل توییتر، به مشکل ترول ها و آزار و اذیت های انلاین در سایت خود اذعان کرد و نوشت که این شرکت "به طور کامل پیش بینی یا درکی از عواقب منفی این مشکل در دنیای واقعی ندارد. او همچنین اذعان کرد که مردم از الگوریتم های توییتر استفاده می کنند. او از مردم می خواهد که پیشنهادات خود را در مورد نحوه بهبود توییتر ارائه دهند.ترول

تبلیغات سیاسی

پروپاگاندا

توییتر

فیس بوک