271 Views
2018 Feb 11Cultural
img

نقد فیلم Fifty Shades Freed

( Anastasia (Johnson و (Christian Grey (Dornanاکنون ازدواج کرده اند و در حال گذران ماه عسل هستند که با پیدایش شخص خرابکار یعنی (Jack Hyde (Eric Johnson زندگی آن ها مختل می شود و به چالش کشیده می شود....

این فیلم بصورت افراطی و عجیب به روابط جنسی پرداخته است و سعی به تصویر کشیدن این روابط دارد.در حالی که احساس می شود این فیلم تا حدود زیادی امن و محفوظ است.پیش نمایش ارائه شده در مورد این فیلم حاکی از این موضوع است که فیلم بیش از حد به مسایل و مباحث جنسی پرداخته است. Fifty Shades Freed سومین قسمت از سری فیلم های ساخته شده ی E.L. James است و متاسفانه هنوز شاهد همان روند بی محتوایی این فیلم ها؛در قسمت سوم نیز؛ هستیم.

فیلمنامه ی این فیلم توسط Niall Leonard و E.L. James از رمانی به همین نام اقتباس شده است و متاسفانه این فیلم محوریت داستانی ندارد و به طور کلی می توانیم بگوییم که این فیلم نقطه ی آغاز و پایانی ندارد و چیزی در پایان فیلم نسبت به ابتدای فیلم تغییر نکرده است.در عوض نمایش دهنده ی یک سری رفتار ها بدآموز جنسی است.همچنین مانند دو قسمت قبلی این سری فیلم؛شاهد هیچگونه روش های زندگی مبتنی بر روحانیات و مذهبیات نیستیم.


رفتارها و اقدامات Anastasia قبل از ازدواج؛باعث می شود که همکار و ریس او یعنی (Jack Hyde (Eric Johnsonاز کار اخراج می شود.همین عامل باعث می شود که (Jack Hyde (Eric Johnsonبخاطر تلافی جویی؛سعی کند که زندگی Anastasia را بهم بزنند و مختل نماید.

با تمام این تفاسیر؛باید اشاره کنیم که اگر یک نقطه ی عطف و درخشان در مورد این فیلم وجود داشته باشد؛صرفا بخاطر حضور Johnson است.زیرا که او توانست تمام چالش ها و نابسامانی های زندگی اش را کنترل کند و با دیدگاه باز؛مشکلات در پیش رویشان را حل نمود.


نقد فیلم Fifty Shades Freed

نقد فیلم

خلاصه فیلم

بررسی فیلم و سریال