135 Views
2018 Jan 26Cultural
img

نقد فیلم Three Billboards Outside Ebbing,Missouri

آقای McDormand) Mildred Hayes) به دنبال اجرای دقیق عدالت در مورد قتل دختر اش است.او از پلیس محلی از جمله Bill Willoughby ریس پلیس دلسوز و افسر سابق پلیس یعنی آقای Jason Dixon کمک می خواهد و در همین رابطه با پرداخت هزینه؛ بر روی 3 تابلو ی بزرگ در سطح شهر؛پیام هایی را می نویسد.با این وجود او نتوانسته است تا کنون عدالت را در مورد قتل دخترش اجرا کند!‌ در پشت صحنه ی این افاقات چه کسی نقش دارد؟با ما همراه باشید.

این سومین فیلمی است که توسط کارگردان و شاعر و نویسنده ی افسانه ای و فوق العاده یعنی آقای Martin McDonagh ساخته می شود.فیلم های ساخته شده توسط او؛حالت سختی و غم و ابهام را به مخاطب القا می کند.با این وجود داستان این فیلم صرفا یک فیلم تراژدی و درام نیست که ساعتی حس ناراحتی را به مخاطب بدهد! بلکه می توان گفت این فیلم زیبا جلوه ای از سوختن ناشی از غم و اندوه، تصورات غلط و پیش فرض های نادرستی که فراتر از به رسمیت شناختن است و در حالی که هنوز هم با واقعیت های کوچک و حقایق عمیق در تعارض است ؛را به تصویر می کشد.


فیلم با نصب 3 تابلو در در جاده ای در خارج از ایالت میسوری آغاز می شود که هیچ کس دیگر در آن جاده رانندگی نمی کند. هفت ماه قبل جسد دختر آقای McDormand) Mildred Hayes) مورد ضرب و شتم و تجاوز قرار گرفت و پس از آنکه به قتل رسید در کنار همین جاده ترک شده بود. آقای McDormand) Mildred Hayes) و پلیس روز به روز تلاش خود را افزایش می دهند.اوماهیانه مجبور است که 5000 دلار هزینه ی اجاره ی تابلو را بپردازد.آن ها سعی می کنند که در یافتن قاتل نا امید نشوند اما...!


نقد فیلم

خلاصه فیلم

نقد فیلم Three Billboards Outside Ebbing

Missouri