151 Views
2018 Mar 17Cultural
img

نقد و بررسی فیلم BLOCKERS

این فیلم زیبا در ژانر کمدی ساخته شده است و دارای ریتمی ناهموار است که به همین علت فضایی کمدی و جذاب را پدید آورده است.این اثر شاید به ظاهر کمدی باشد ولی تا حدودی شما را به چالش می کشد و مسله ی توجه به عواطف نوجوانان و احساسات آن ها را به شما تذکر می دهد.

از ستارگان مطرحی که در این فیلم ایفای نقش نموده اند می توان به Leslie Mann , John Cena , Kathryn Newton و..اشاره کنیم.فیلم با نمایی از ورود بچه ها به کلاس اول ابتدایی شروع می شود.درر حالی که والدین آن ها بیرون از مدرسه در حال تماشای فرزندان خود هستند.این یک حس فوق العاده زیبا است که برای هر پدر و مادری زیبا و دلنشین است.

یک سنت و رسم قدیمی در پایان دوران آموزشی هر دانش آموز به اسم جشن پرام یا فارق التحصیل وجود دارد که از اهمیت خاصی برخوردار است.ما متوجه می شویم Lisa که مادری تنها است؛یک رابطه ی بسیار دوستانه و صمیمانه با دخترش یعنی Julie دارد.گاهی اوقات او بشدت عصبی و ناراحت می شود زیرا نگران آینده ی دخترش است. Julieمداوم می گوید که قصد دارد پس از فارق التحصیلی به یک کمپانی فیلم سازی در شیکاگو به اسم UCLA برود ولی مادرش Lisa بشدت از این بابت نگران است؛او تصور می کند که قرار است به طور کلی دخترش را از دست بدهد و دیگر او را نخواهد دید.کارگردان این اثر یعنی؛ Kay Cannon به بازیگران اجازه ی آزادی عمل داده است و به آن ها گفته است در چهارچوب و محوریت موضوع اصلی و فیلم نامه؛می توانند تا هر مقداری که نیاز است آزادانه ایفای نقش نمایند که همین امر باعث خلاقیت بازیگران شده است.


Julie و دو دوست صمیمی اش؛ Kayla و shyer Sam با بازی Geradline Viswanathan و Gideon Adlon ؛در مدرسه کنار هم نشسته اند و در حال تفکر و برنامه ریزی هستند که چطور بتوانند در شب فارق التحصیلی؛جشن خوبی را به همراه دوستانشان تجربه کنند.در همین حین والدین این سه دوست صمیمی بشدت نگران و ناراحت هستند و در حال تقکر هستند که چگونه فرزندان خود را در این شب کنترل کنند که کار خلاف عرفی را انجام ندهند و...

Kay Cannon سابقه ی ساخت فیلم های کمدی را در کارنامه دارد و این بار هم توانست فیلمی زیبا و جالب و مورد پسند مخاطبین؛تقدیم جامعه ی سینما نماید این فیلم قرار است بزودی و کمتر از بیست روز دیگر به اکران در بیاید.امیدواریم کار های بعدی این کارگردان کمی بهتر و با کیفیت تر باشند.


نقد و بررسی فیلم BLOCKERS

فیلم کمدی

نقد و بررسی فیلم و سریال

بهترین فیلم های کمدی