158 Views
2018 Mar 14Cultural
img

نقد و بررسی فیلم GRINGO

بنظر می رسد که یک اتفاق جالب و غیر منتظره در انتظار فیلم Gringo باشد.فیلم های کمدی همیشه مخاطبین زیادی داشته اند حال اگر این فیلم کمدی؛سکانس ها و صحنه های اکشن و جالبی داشته باشد و از طرفی بازیگران بسیار محبوب و مطرحی در آن ایفای نقش نمایند؛قطعا بر جذابیت آن تاثیر بسزایی خواهد داشت.بنظر می رسد که تماشای این فیلم بسیار سرگرم کننده و زیبا باشد.داستان آن در مورد جرم و شرکت و همکاری در جنایت است.

اولین عاملی که در جذابیت این فیلم اثر دارد؛حضور بازیگران خوب و مطرح سینما است.چگونه می توان با حضور بازیگرانی همچنون David Oyelowo، Charlize Theron، Amanda Seyfried، Thandie Newton، Joel Edgerton و Sharlto Copley و...فیلمی کم ارزش و بی محتوا ساخت؟ شاید شما هم این جمله را شنیده باشید که خوب بودن و زیبا بودن یک فیلم؛صرفا نیاز به بازیگران مطرح و معروف ندارد! این جمله درست است ولی همیشه کاربرد ندارد.

Oyelowo در نقش Harold بازی می کند.او یک کارمند میان رده در یک شرکت داروسازی در شیکاگو است.ریس این شرکت یکی از بهترین و صمیمی ترین دوستان وی است.آن ها از دوران دبیرستان باهم دوست هستند.روابط این دو در محیط کاری و دوستانه؛سکانس های طنزی را به همراه دارد.


آن ها بصورت کاملا اتفاقی و در کمال تعجب به فرمولی عجیب در ساخت یک داروی خاص می رسند.آن ها متوجه می شوند که می توانند با این روش گیاه ماری جوانا را به قرص تبدیل نمایند با ایتن تفاوت که اثر آن بسیار متفاوت و بالاتر باشد.کمی بعد آن ها ناخودآگاه و بدون این که عمدی در کار باشد؛متوجه می شوند که در حال همکاری با یک گروهک خلافکار و جنایتکار در زمینه های مختلف و در نزدیکی مرز های کشور مکزیک هستند...!

Sanchez که یکی از سردسته های خلافکاران است؛به شرکت داروسازی در شیکاگو مراجعه می کند و از Harold می خواهد که او را به اتاق و آزمایشگاهی که در آن جا فرمول های عجیب و غریب در مورد داروهای خاص کشف شده است را ببرد و..

انفجار ها و سکانس های اکشن این فیلم؛حاکی از یک فیلم پر شور و هیجان است که برای ساخت آن یک محیط بسیار وسیعی را تحت پوشش قرار داده اند.کارگردان این اثر آقای Nash Edgerton است که همیشه عادت به ساخت فیلم های جنجالی دارد.این بار او فیلمی متفاوت و خاص در ژانر کمدی ـ اکشن ساخته است و سعی کرده است علاوه برخنداندن مخاطب؛هیجان زیادی را به مخاطب القا کند.از همین جهت است که این اثر را یک فیلم متفاوت می دانیم.

در نهایت باید گفت که مطابق نظر سنجی به عمل آمده از کارشناسان و منتقدین سینما و همچنین مخاطبین حرفه ای؛این اثر توانست مقبولیت و محبوبیت خوبی را کسب نماید و 3 ستاره از 5 ستاره را ازز آن خود نماید.به نظر می رسد که باید شاهد استقبال پر شور مردم و طرفداران سینما و فیلم های کمدی ـ اکشن باشیم.


نقد و بررسی فیلم GRINGO

krn

نقد و بررسی فیلم های 2018

بهترین فیلم های دنیا

خلاصه ی فیلم و سریال