177 Views
2018 Mar 06Cultural
img

نقد و بررسی فیلم NOVEMBER CRIMINALS

این فیلم یک اثر جذاب و هیجان انگیز است که در مورد زندگی یک نوجوان به اسم Adison با بازی Ansel Elgort است.او خاطرات مادر مرحومش را مداوم در ذهن دارد. Adison به ما می گوید که او در تظاهر به خوب بودن بسیار حرفه ای است! و این یک ویژگی خوب است.برای شخصیت او هیچ نگرانی وجود ندارد.

حقیقت و واقعیت زندگی Adison: او دانش آموز مقطع دبیرستان است.همیشه در حال تفکر است و شخصی درون گراست.به نظر می رسد که بهترین دوستش فقط Phoebe با بازی Chloe Grace Moretz است.در خلاصه ی فیلم آمده است که یک روز او به همراه دوست محبوبش در کافی شاپ حضور داشتن که به صورت اتفاقی و ناخودآگاه شاهد قتل یک شخص است.او تصمیم می گیرد که درمورد این قتل تحقیق کند ولی...

حال این دانش آموز افسرده یعنی؛ Adison تبدیل به یک کاراگاه پلیس می شود.او از مدرسه رفتن غافل می شود و اهمیت کمی میدهد.در این زمینه او اتفاقی باعث کشف جرایم دیگری از جمله مواد مخدرو قاچاق نیز می شود.


این فیلم بر اساس یک رمانی جنایی و هیجان انگیزی که در سال 2010 توسط آقای Sam Munson نوشته شده است؛ساخته شده است.بر اساس متن داستان این کتاب؛شخصیت این نوجوان به طور کلی شرور و تا حدودی بیش فعال است.به نظر منتقدین سینما؛تنها کسی که می توانست به زیبایی هر چه تمام تر شخصیت و کاراکتر Adison را به تصویر بکشد؛آقای Sacha Gervasi کارگردان این فیلم زیبا است.هر چند که وی معتقد بود که فیلم نامه ی این اثر کامل نیست و نیاز به بازنگری و اصلاح دارد ولی با این حال به ساخت این فیلم اهتمام ورزید.

به نظر می رسد که بهتر است برای درک بهتر و بیشتر این اثر؛این فیلم را بدون بازیگران آن متصور شویم.زیار به طور کلی هر بازیگری در کار خود قطعا دارای نقص و ایراد است و بهتر است که برای درک کیفیت و کمیت یک فیلم و یک اثر؛آن را بدون حضور بازیگرانش بررسی و نقد کنیم.با این وجود به نظر می رسد که ریتم فیلم و روند فیلم دقیق و با ظرافت ساخته شده است و بسیار قابل تامل و تحسین است.

با این وجود برخی منتقدین علاوه بر نقدی که نسبت به بازیگران این فیلم داشتند؛تا حدودی موضوع آن را بدون هیچ گونه خلاقیت و نو آوری فرض کرده اند و معتقدند که از این قبیل فیلم ها در سینمای جهان زیاد است.


نقد و بررسی فیلم NOVEMBER CRIMINALS

نقد فیلم

بررسی فیلم

فیلم های جنایی 2018

برترین فیلم های جهان