234 Views
2018 Apr 11Cultural
img

نقد و بررسی فیلم WHERE IS KYRA

Michelle Pfeiffer بازیگر استثنایی دنیای سینما؛این بار یک نقش چالشی را در این فیلم بازی می کند.بازی او در این فیلم؛همه ی ما را به یاد فیلم های فاخری همچنون Grease 2 و همچنین فیلم زیبای Scarface می اندازد.همچنین او نامزد جایزه ی اسکار در فیلم های Dangerous Liaisons و The Fabulous Baker Boys شده است.نکته ی مهمی که در مورد او باید به آن توجه کنیم؛این است که این بازیگر توانسته است از عهده ی هر نقش و کاراکتری به خوبی بر بیاید و به زیبایی هرچه تمام تر توانسته است که خودش را با نقشی که در آن بازی می کند؛منطبق کند.

فیلم Where Is Kyra یک اثر سینمایی فوق العاده است که این امکان را به بازیگران وکاراکترهایش می دهد که بار دیگر خودشان را اثبات کنند و فرصت مغتنمی است که بتوانند در این فیلم بار دیگر توانمندی هایشان را به نمایش بگذارند.

کارگردان و دستیار نویسنده ی این فیلم زیبا یعنی؛Andrew Dosunmu؛سعی نموده اند که در این فیلم؛وضع زندگی و معاشرت مردم در شهر نیویورک را به تصویر بکشند.که موضوع این فیلم ما را به یاد فیلم زیبایی با همین مضمون مشابه به نام Mother of George می اندازد که در سال 2013 تهیه و تولید شده است.

این فیلم در مورد زنی جوان به نام Kyra است که به تازگی از همسرش جدا شده و طلاق گرفته است.او پس اینکه از همسرش جدا شد؛به نزد مادرش بازگشت که هم در کنار او باشد و هم اینکه بتواند در کارهای مادرش به او کمک کند. Kyra به سختی دنبال کار است.پیدا کردن یک کار موقت هم برای او بشدت سخت و غیر ممکن شده است.بخاطر همین دلیل؛Kyra تصمیم می گیرد که هر روز برای پیدا کردن؛به خارج منزل برود تا بتواند کار مناسب و شایسته ای را پیدا کند.


بار دیگر شاهد آن هستیم که برادران Bradford Young مجدد با کارگردان مطرح سینما؛یعنی Andrew Dosunmu در ساخت و تولید فیلم؛همکاری می کنند.کارهای دیگر این چند نفر که با هم همکاری کردند؛موفق به دریافت جایزه ی اسکار هم شده بودند.

به طور کلی این فیلم؛تصویری از زندگی سخت و بی رحمانه ی یک زن بی پناه است که برای ادامه ی زندگی دچار مشکل می شود و همچنین نمی تواند کاری پیدا کند پس به همین دلیل در مخارج زندگی اش دچار مشکل می شود.او برای رفع این مشکل دست به هر کار می زند.حتی در سکانسی می بینیم که او پیش همسر سابقش می رود شاید بتواند پولی از او بگیرد ولی...

این فیلم توانست در نظرسنجی که انجام شده است؛بیش از سه ستاره ی کامل را کسب نماید. بنظر می رسد که موضوع و داستان این فیلم مورد توجه ی قشر عظیم جامعه که به همین مشکلات مشابه مبتلا هستند؛قرار گرفته است.


نقد و بررسی فیلم WHERE IS KYRA

برترین فیلم های 2018

بهترین فیلم های درام

بررسی فیلم وسریال