37 Views
2018 Mar 15News
img

امروز در ساعت 10 صبح محلی در مدارس سراسر ایالات متحده، دانش آموزان به مدت 17 دقیقه  در اعتراض به قانون اسلحه از کلاس ها خارج شدند. هر دقیقه نشان دهنده یکی از 17 قربانی تیراندازی جمعی در ماه گذشته در دبیرستان Marjory Stoneman در شهر داگلاس در Parkland، FL است.   

اسنپ ​​چت که به طور گسترده ای توسط نوجوانان بیش از سایر شبکه های اجتماعی استفاده می شود. دیدگاه منحصر به فردی از میزان این تجمع ها ارائه می دهد. ویژگی Snap Map این نرم افزار - همچنین به نام "heat map" نیز شناخته می شود - نشان دهنده ی میزان تجمع های امروز روی نقشه است. 

رنگ های درخشان آبی نشان دهندی تعداد عکس هایی است که در هر منطقه با این نرم افزار به اشتراک گذاشته شده است. نقاط قرمز اما نشان دهنده ی تعداد اعضای نرم افزار snapchat در آن منطقه است. 


یکاز  نماینده های پارلمان می گوید : "ما می خواهیم اجازه دهیم که این گروه های قدرتمند که توسط دانشجویان سازماندهی شده اند برای خود قدرت صحبت کردن داشته باشند ". "و ما خوشحالیم که Snap Map یکی از ابزارهایی است که مردم؛ امروزه ؛ از آن استفاده می کنند تا صدای خود را در سراسر کشور به گوش مسئولان برسانند " 

Charlotte Alter یک خبرنگار در حساب توییتر خود نوشت : " میزان و نقاط تجمع دانش آموزان در سراسر کشور در این اعتراض را نشان می دهد "

اما انجمن ملی اسلحه آمریکا؛ در پاسخ به اعتراضات در حساب توییتر خود نوشت:

" ما اسلحه های خود را کنترل خواهیم کرد . از شما متشکریم " ( !!! )

Snapchat

اسنپ چت

آمریکا