88 Views
2018 Jan 13technology
img

نمایشگاه CES 2018 گوگل به نظر می رسد یک نمایش از نسخه نمایشی دستیار گوگل و نحوه کار با آن بود که در این مقاله سایت edanesh به آن می پردازیم. گوگل معمولا در نمایشگاه های CES حضور عمومی ندارد. در سال های گذشته، شرکت همیشه در این نمایشگاه ها کارکنان، جلسات، معاملات، کار با شرکا و کشف نمایشگاه ها را داشت، اما گوگل خود را فاقد حضور عمومی در این نمایشگاه ها بود. در سال جاری، همه چیز به طرز شگفت انگیزی متفاوت است، گوگل اساسا با تمام تبلیغات خود در شهر لاس وگاس و بیلبوردهای تبلیغاتی دستیار گوگل که آن را برجسته کرده است، به نمایش گذاشته شده است. این موضوع اساسا غیرممکن است که هر هفته در این شهر شاهد تبلیغات بزرگ گوگل نباشیم.


مرکز همه این تلاش ها، یک سازه سه طبقه در یک پارکینگ در مقابل مرکز کنوانسیون لاس وگاس است. به جای ساخت یک غرفه نمایشی درون مرکز کنوانسیون و گوگل به جای ساخت یک سازه اندازه یک خانه کوچک آن را با صفحه نمایش های غول پیکر، سطوح چندگانه و یک کافه در پشت بام ساخته است. حتی یک سرسره آبی وجود دارد که پس از بازدید از پشت بام، بازدید کنندگان به کمک آن به سطح زمین می رسند. همه چیز در Google-y فوق العاده است.

همه این تلاش ها برای ترویج دستیار گوگل است و مطمئنا  در این سال گفتگو در CES در حوزه دستیار مجازی گوگل است، همانطور که در گذشته چندین رویداد CES وجود داشت. این ساختار تمام محصولاتی را که از دستیار هوشمند استفاده می کنند، از اسپیکر های هوشمند گرفته تا لوازم آشپزخانه مجهز به Android Auto را نشان می دهد.


غرفه فقط برای نمایش محصولات دستیار گوگل فعال نیست، بلکه به معنای نشان دادن اینکه چگونه همه این محصولات می توانند با هم کار کنند. به این ترتیب، گوگل نسخه نمایشی دستیار خود را ارائه داد که نشان داد چگونه یک دستگاه گوگل میتواند دستگاههای هوشمند خانه مانند چراغها یا لوازم خانگی را کنترل کند، نمایشگر خاصی را از طریق یک Chromecast را روشن کند یا قرار ملاقاتهای تقویم بعدی خود را در خودش قرار دهد. نسخه های نمایشی روش های بسیاری را نشان دادند که شما می توانید در طول روز از دستیار گوگل استفاده کنید، در صورتی که تمام قطعات مربوطه را در اختیارتان قرار داده و آنها را در جهت درست استفاده کنید.گوگل

دستیار گوگل

CES 2018