271 Views
2018 Mar 07car
img

انتظار می رود که نسخه تولیدی اس یو وی الکتریکی SUV E-tron آئودی در نمایشگاه موتور ژنو 2018 عرضه شود، در واقع. آئودی با ناوگانی از اولین نمونه خودروهای  E-tron خود راهی سوئیس شده و در پوششی از استتار سیاه و نارنجی به خیابان های ژنو آمده است. در زیر E-tron camo ویژه - که برای جلب توجه با استتار پرتقالی رنگ پوشیده شده و در عین حال جزئیات اصلی خود را پنهان نموده است ، سه موتور الکتریکی وجود دارد که در مجموع توان 320 کیلو وات (یا حدود 429 اسب بخار) را تولید می کند. این خودرو از سیستم تمام چرخ متحرک بهره می برد و. موتورهای آن، انرژی خود را از یک بسته باتری می گیرند که شارژ ان در ایستگاه های سریع شارژ فقط 30 دقیقه طول می کشد و محدوده برد ان چیزی در حدود 310 مایل با هر بار شارژ شدن است.
این نمونه اولیه که در نمایشگاه خودرو ژنو به نمایش در خواهد آمد قرار است توجه افراد را به سمت 250 نمونه اولیه اس یو وی E-tron که قرار است طی چند ماه آینده رونمایی شده و در اوایل سال جاری تولید شوند جلب نماید.. تست ها در طیف گسترده ای از اقلیم ها انجام شده و محدوده استانداردی برای ارزیابی میزان برد و شارژ خودرو در نظر گرفته شده است.


نسخه تولیدی این خودرو در ماه اوت به نمایشگاه بروکسل خواهد آمد. و انتظار می رود که در ان نمایشگاه جزئیات دقیق تری در مورد SUV  E-tron ، از جمله برد دقیق خودرو ، عملکرد، قیمت گذاری و پکیج اختیاری عنوان شود. انتظار می رود تا پایان سال 2018، عرضه محصولات مدل EV   آغاز شود.

E-tron

آئودی