191 Views
2018 Feb 03technology
img

پس از معرفی در نمایشگاه CES 2018، اولین سیستم نورپردازی Hue Entertainment به صورت فعال و آماده عرضه شده است تا شما آن را امتحان کنید. Razer، سازنده لوازم جانبی بازی های رایانه ای مانند صفحه کلید و موس است، از جمله آنهایی که از چراغ های رنگی داخلی ساخته شده اند. Razer به کاربران اجازه می دهد که چراغ های دستگاه های Chroma خود با نورپردازی رنگی با بازی های سازگار با این سیستم، همگام سازی کنند کاربران در حال حاضر، می توانند فلاش های هوشمند فیوژن را به این ترکیب اضافه کنند.

چیز خوبی که در مورد سیستم نورپردازی در مورد Hue Entertainment وجود دارد این است که شما در واقع به هیچ کدام از دستگاه Razer برای بکارگیری از آن نیازی ندارید. در واقع تمام چیز هایی که شما برای استفاده از این سیستم نورپردازی نیاز دارید یک بازی سازگار با این سیستم، نرم افزار رایگان Synapse 3 Razer و تعدادی چراغ دارای قابلیت تغییرخودکار رنگ نیازمند هستید. برای شروع، باید برنامه «Hue app» را اجرا کنید و یک «Entertainment Area» را ایجاد کنید. اساسا فقط گروهی از چراغهایی که میخواهید از آنها استفاده کنید، در ارتباط با تلویزیون یا مانیتور شما قرار می گیرند. برنامه این کار را آسان می کند و به شما اجازه می دهد که آیکن های کوچکی را که نشان دهنده لامپ ها، وسایل یا نوارهای نورانی است را در موقعیت هایی که تمایل دارید جابجا کنید.

سپس نرم افزار Synapse Razer را بر روی رایانه ویندوز خود اجرا کنید.  و دستورالعمل ها را برای اتصال برنامه به Hue Bridge را دنبال کنید. Entertainment Area به نرم افزار Synapse Razer وارد خواهد شد و شما قادر خواهید بود که تنظیمات را انجام دهید. بعد از انجام تنظیمات شما فقط باید یک بازی سازگار با برنامه Synapse Razer را بر روی دسکتاپ خود اجرا کنید و آن گاه مشاهده خواهید کرد که چراغ های رنگی شما به طور خودکار و هماهنگ با جریان بازی شروع به واکنش می دهند.


Razer

نورپردازی

Hue Entertainment