67 Views
2018 Jan 18Newstechnology
img

اینستاگرام در حال آزمایش بر روی یک نوع جدید story به نام " type " می باشد. این ویژگی به کاربران امکان می دهد استوری های خود را بصورت متنی و نه در قالب یک عکس یا فیلم قرار دهند . بر اساس گزارشی از The Next Web ، این ویژگی اکنون برای بخشی از کاربران در اروپا ، بطور آزمایشی فعال شده در حالی که در دسامبر گذشته برای اهالی کشور ژاپن فعال شده بود . 

این ویژگی ، بعنوان یک گزینه جداگانه در پایین صفحه وجود دارد و در هنگام لمس بر روی گزینه ی  Story مثل آیکون های دیگر ( مثلا Boomrang ) دیده می شود ، با انتخاب این گزینه می توانید حالات و فونت های زیادی را برای متن مورد نظر خود ، انتخاب کنید . 

البته این ویژگی تفاوتی خیلی زیادی با استوری اینستاگرام که اکنون استفاده می کنیم ؛ ندارد . در حال حاضر نیز با انتخاب یک عکس کاملا سفید و یا کاملا سیاه و زدن بر روی گزینه ی Text ، می توانیم استوری خود را به حالت متن و نوشته ارسال کنیم . همچنین می توانیم سایز قلم ، فونت آن و اندازه ی آنرا نیز تغییر بدهیم . پس دست ما در این مورد بسته نیست! اما در ویژگی type ؛ پس زمینه های جالب تری را خواهیم دید که عکس نوشته های دلچسب تری را ایجاد می کند . همچنین ممکن است که اینستاگرام یک میانبر بر روی صفحه نمایش گوشی ایجاد کند که فقط با لمس یک گزینه ، مستقیما به قسمت استوری رفته و هر چه سریعتر لحظات ناب خود را در معرض دید ، دوستانتان قرار دهید . 


وبسایت WABetaInfo ، گزارش مفصلی در مورد ویژگی type در اینستاگرام دارد ، این سایت ،به ویژگی دیگری نیز در اینستاگرام اشاره می کند . زمانی که یک کاربر ، عکس استوری خود را از یک کتاب داستان انتخاب می کند ، این نرم افزار ، کاربران دیگری را که این صفحه را استوری کرده اند ، نشان خواهد داد !

اینستاگرام

استوری

type

instagram

Story