154 Views
2018 Mar 30car
img

نیسان آلتیمای 2019   با طراحی جدید ی که از کانسپت  Vmotion 2.0 الهام گرفته شده و موتور چهار سیلندر 2.5 لیتری که توانی برابر با  188 اسب بخار (140 کیلووات) را تولید می کند همین هفته جاری در نمایشگاه نیویورک عرضه خواهد شد.   تولید Altima  سنتی و خط تولید خودروهای چهار درب نیسان، نقش مهمی را در فروش SUV های عضلانی و تهاجمی این کمپانی ایفا خواهد کرد اما این کمپانی هنوز برخی جزئیات موجود در رابطه با خودروهای خود را پنهان نموده است.

مایکل بنس، معاون برنامه ریزی محصول در گفت و گو با Roadshow در مرکز جاویتس، گفت: "ما شاهد حضور این  خودروهای سدان در ایالات متحده نخواهیم بود." در واقع، این شرکت سخت در حال توسعه یک نسخه جدید از سنترا کوچکتر، و همچنین باز طراحی کامل ماکسیما می باشد که قرار است هر دو تا سال دیگر روانه بازار شوند..

بونس در این مصاحبه بیان داشت: "ما در حال کار بر روی نسل بعدی سنترا هستیم و احتمالا سنترا وسیله نقلیه ای است که ما بیشتر بر روی آن تمرکز خواهیم کرد. با این حال، بونس اذعان می کند که هنوز هم "راه طولانی برای ساخت خودرویی که بتواند به رقابت با رقبایش برخیزد وجود دارد و این امر شایان تلاش های بسیاربیشتری است چرا که  ما باید سنترای جدید را تا اوایل سال آینده عرضه کنیم..

در مورد ماکسیما، بونس می گوید که این خودرو هنوز هم "نقش بسیار مهمی را در ترکیب سری نیسان ایفا می کند. وی بیان داشت که این کمپانی در حال کار بر روی نسل بعدی ماکسیماست تا بتواند چیزی را ارائه نماید که فراتر از هر ماکسیمایی است که تا کنون مشاهده شده است.چرا که "این چیزی است که خریداران ماکسیما از این کمپانی انتظار دارند. 
Altima، که در حال حاضر با تکنولوژی های  پیشرفته این کمپانی مانند دستیار راننده حرفه ای ارائه می شود، و برای اولین بار سیستم تمام چرخ متحرک این کمپانی در این خودرو به کار گرفته شد، امیدهای زیادی را برای کمپانی نیسان به وجود اورده است. Altima در ایالات متحده نیز عرضه خواهد شد و در نسخه های S، SR، SV، SL و Platinum trimims در دسترس خواهد بود اما هنوز چیزی در مورد  جزئیات قیمت گذاری این خودروها مشخص نمی باشد.

 

آلتیما

سنترا

ماکیسما

نیسان