65 Views
2018 Jan 12technology
img

فیلیپس یک هدبند را عرضه می کند که با پخش صدای سفید به خوابیدن شما کمک می کند. فیلیپس یک هدبند را عرضه کرد تا با ایجاد فرکانس صدای سفید به خوابیدن مغز شما کمک می کند. طراحی هدبند فیلیپس بر اساس ill-formed diaper است. یک طراحی سیمی دارای سنسور های داخلی که به پیشانی متصل می شوند تا فعالیت مغز را تشخیص دهند. سپس آن داده ها را به وسیله اتصال به یک برنامه تلفن همراه به اشتراک می گذارد و هنگامی که خواب عمیق شناسایی می شود، اسپیکر های صدا شروع به پخش تدریجی یک الگوی تکراری از صدای سفید را پخش می کنند، که فیلیپس ادعا خواهد می کند با استفاده از آن یک خواب آرام ایجاد می شود.

یک استارت آپ معرفی شده که یک هدفن به نام Dreem ساخته است که با هدف مشابه هدبند فیلیپس با پخش صدا سفید یک خواب عمیق را ایجاد می کند و در حال حاضر با قیمت 499 دلاری یک فروش بزرگ در بازار داشته است. هدفن فیلیپس به نظر نمی رسد که خیلی راحت یا قابل اعتماد باشد، مطالعات pilot studies در مورد اثر نویز در خواب عمیق نشان می دهد که این هدفن ممکن است به افراد سالمند کمک کند تا به یهتر خواب بروند و به قوی تر شدن حافظه آنان کمک کنند.

آنچه ما می دانیم این است که خواب بسیار مهم است و براساس یک گزارش CDC 2016، هر یک نفر از سه نفر بزرگسال در ایالات متحده در شبانه روز خواب کافی ندارند. آیا داشتن یک پوشش گران قیمت روی سر برای داشتن خواب عمیق و آرام ارزشمند است یا خیر؟ این قابل بحث است . هدبند Philips SmartSleep در بهار امسال در ایالات متحده آمریکا عرضه خواهد شد و قیمت آن 399.99 دلار خواهد بود که حداقل ارزان تر از هدبند Dreem است.

فیلیپس

هدبند