12 Views
2018 Mar 23technology
img

 Magic Leap یک استارتاپ فوق‌العاده مخفیانه با بیش از 2 میلیارد سرمایه‌گذاری برای ساخت عینک‌های مجازی است که اکنون توسعه‌دهندگان اسرار آن را بازگو می‌کنند .
این شرکت Creator Studio خودش را رونمایی کرده است که ابزارهایی برای توسعه‌دهندگان فراهم می‌کند تا شروع به کار کردن روی برنامه‌ها و بازی‌ها برای هدست Magic Leap One کنند . ولی شما قبل از دانلود این ابزارها ابتدا در رابطه با آن تحقیق کنید و اسرار افشاء شده را بشنوید .
درحال حاضر چیز جذابی در افشاسازی‌ها وجود ندارد اما باید به آن‌ها زمان داد. همان‌طور که در قدیم توسعه‌دهندگان عمیقاً بر روی قطعات سخت‌افزاری جدید کار می کرند و سپس اسرار آن را با تمام دنیا به اشتراک می‌گذاشتند .  بنابراین قبل از اینکه شما موارد موجود در اسناد و مدارک را ببینید ممکن است توسعه‌دهندگان سخت‌افزار واقعی Magic Leap One را عرضه کنند .
ما می‌دانیم که Magic Leap  دارای ردیاب‌های دستی , چشمی , اسکنر اتاق و توانایی‌های شبکه‌سازی است که همه این‌ها فوق‌العاده هستند و فقط تبلیغات نیستند. بنابراین اگر همین هفته هدست های Magic Leap One در اینترنت ظاهر شدند شما نباید شگفت‌زده شوید زیرا در مورد این دستگاه بارها در کنفرانس‌ها گفتگو شده است .


هدست

Magic Leap

ردیاب‌