59 Views
2018 Jan 10technology
img

هدفون های بی سیم جدید Jabra دارای 5 ساعت عمر شارژ باتری و دارای Alexa integration است. Jabra اعلام کرده است که سه هدفون برای شروع ساخت یک نام تجاری جدید به نام "Elite" عرضه کرده است. یکی از هدفون ها Elite 65T نام دارد، یک هدفون کاملا بی سیم در گوش است؛  Active 65t یک نسخه از Elite 65T است که به طور ویژه برای ورزش بهینه سازی شده است. و هدفون جدید دیگر جبرا یک هدفون بلوتوث است که کاملا بی سیم نیست. این نوع هدفون Elite 45e نامیده می شود. ("e" به معنی ایرفون است؛ و "t" به معنی کاملا بی سیم).

اول از همه : Elite 65t و هم خانواده اش Elite 45e  هر دو از هدفون های دارای 5 ساعت عمر شارژ باتری و یک نگهدارنده شارژ هستند که برای  شارژ مجدد مناسب است. Jabra امیدوار است طراحی سبک و کیفیت صدای عالی در هر دو محصول ارائه شود، اما همانطور که همیشه در مورد هدفون های بی سیم، بهبود در کیفیت در صدای خروجی بسیار مهم است. نسخه Active 65t دارای یک شتاب سنج یکپارچه برای ردیابی فعالیت ها از طریق برنامه Jabra است و دارای گواهینامه IP56 و 2 سال گارانتی است در صورت خرابی هدفون بر اثر نفوذ آب و عرق یا گرد و غبار شما می توانید یک هدفون دیگر تهیه کنید که ویژگی بسیار خوبی است.


یک ویژگی غیر عادی برای  هر دو نوع هدفون Elite 65t و Active 65t این است که آن ها از Alexa integration بهره می برند، به این معنی که کاربران می توانند سوالات خود را از دستیار آمازون بپرسند و اخبار را بررسی کنند و همه این ها با استفاده از میکروفن های خود هدفون در هر دو نوع انجام می شود. همچنین این دو هدفن از طریق "one-touch access" به سیری و دستیار گوگل دسترسی دارند، هرچند کاملا مشخص نیست که الکسا چه کاربردهای مختلفی در این هدفون ها دارد. هر دو محصول دارای کنترل لمسی هستند، با دکمه پخش / مکث در گوشه راست و دکمه کم / زیاد در سمت چپ.

هدفن بی سیم

Jabra

هدفون بی سیم