43 Views
2018 Jan 11technology
img


Soul Electronics دو هدفون جدید داخل گوشی را در CES به نمایش گذاشت که به‌طور خاص برای دونده‌ها ساخته‌شده است . شرکت می‌گوید هر دو هدفون Run Free Pro Bio  و Blade حاوی سنسور و برنامه همراهی هستند که مشکلات شما حین  دویدن را اعلام کرده و نحوه اصلاح آن را نیز به شما می‌گویند.
وقتی‌که شما در حال دویدن هستید سنسورهای هدفون شما میزبان پارامترهایی مختلفی در رابطه با فرم مناسب  بدن و ممانعت از آسیب‌دیدگی هستند که عبارت‌اند از : تعداد گام در دقیقه , طول گام , عرض گام , نوسانات عمودی بدن , زاویه سر , موقعیت و زمان پریدن , شوک , حداکثر نیروی پا , تعادل و ثبات . اگر هرکدام از این موارد از محدوده بهینه خارج شود برنامه دیجیتال هدفون آن را به شما اعلام خواهد کرد تا فرم خودتان را تنظیم کنید . در حالت ایده آل این وسیله می‌تواند شما را از آسیب‌های موجود حفظ کند و مانع آسیب‌های احتمالی دیگر ناشی از آن شود.
Soul Electronics کسی را برای دویدن در محل با این هدفون  به نمایشگاه آورده بود که همه حرکات مختلف او را هدفون ثبت می‌کرد و اطمینان از سیستم را نشان می‌داد . خود من دیدم که وقتی دونده گام‌های بزرگ‌تری برمی‌داشت و عمدتاً ضربه بیشتری به زمین میزد هدفون به او اخطار می‌داد و از همه بهتر اینکه این برنامه ارزیابی‌های اولیه‌ای در رابطه با مقدار کالری که می‌سوزانید و  زمان و مسافتی که می‌دوید به شما ارائه می‌دهد و کارایی و پیشرفت شما را پیگیری می‌کند.
هدفون Run Free Pro Bio  ضد عرق است , قفل گوش آن قابل تعویض است , با بلوتوث 4.0 پشتیبانی می‌شود و تا هشت ساعت شارژ دارد .
هدفون‌های  Blade دارای پدهای لمسی است که همه‌چیز از پخش موسیقی تا برقراری تماس را کنترل می‌کند , با بلوتوث 5 پشتیبانی می‌شود و ضد عرق است .

هدفئن

سنسور

هدفون

هدفون دوندگان