51 Views
2018 Mar 31News
img

اپل در آخرین کنفرانس خود در شیکاگو، یک آیپد جدیدتر، ارزانتر و سریعتر را معرفی کرد. اما این کنفرانس بیشتر بر پایه انتقال تجربیات آموزشی و معرفی نرم افزارهایی بود که در حوزه آموزش و پرورش فعالیت دارند. در ادامه تمام عرضه هایی که در این زمینه انجام شدند را بررسی می کنیم. 

در حال حاضر حدود 200000 برنامه ی آموزشی در فروشگاه اپل قابل دانلود است. در این رویداد برای تمامی بخش های نرم افزار  iWork آپدیتی جدید منتشر شد که باعث بهبود کاربری آن شد. اپل بیشتر وقت خود را صرف صحبت در مورد تغییرات در برنامه صفحات iWork کرد. ویژگی های علامت گذاری هوشمند در برنامه ی iWork اجازه می دهد تا کاربران (مانند یک معلم) اسناد را به راحتی با مداد اسکن کنند، و حاشیه نویسی ها به کتاب اصلی متصل کنند.  


همچنین اولین برنامه دوبعدی واقعیت افزوده در رویداد شیکاگو، Boulevard AR بود که برای حمایت از آموزش هنر و تاریخ طراحی شده است. همچنین مثل تصویر زیر بچه ها می توانند در آیپد خود یک قورباغه را تشریح کنند. 

اپل همچنین برنامه "WWF Free Rivers" را عرضه کرد که به دانش آموزان اجازه می دهد تا یاد بگیرند که چگونه رودخانه ها روی حیوانات و عناصر طبیعی اطراف آنها تاثیر متقابل می گذارد. همچنین اپل یک برنامه را برای معلمان عرضه کرد که می توانند تمام عناصر آموزشی خود را در آن برنامه وارد کنند و یک مجموعه و بسته ی آموزشی را برای دانش آموزان خود تهیه کنند. 


اپل زمان زیادی را صرف صحبت کردن در مورد برنامه دستیار آموزش کلاس درس نیز کرد. این برنامه به معلمان اجازه می دهد تا بدانند تمام دانش آموزان در صفحه آیپد خود به چه چیزی نگاه می کنند و آیا حواسشان به کلاس درس هست یا خیر!


از دیگر برنامه های منتشر شده ،  Apple Teacher بود که یک برنامه برای یادگیری آنلاین می باشد. همچنین دانش 

آموزان می توانند به کمک برنامه ی Clips ، برای بقیه افراد فیلم های آموزشی تولید کنند. اپل

شیکاگو

Chikago

2018

َApple