30 Views
2017 Dec 26technology
img

اعم از اینکه اولین Mac خودتان را باز کنید یا آن را ارتقاء دهید شما نیازمند برخی برنامه‌های جدید برای کامپیوتر خودتان خواهید بود . ما اینجا هستیم تا با برخی از بهترین برنامه‌هایمان به برای شروع به شما کمک کنیم.
ما برنامه‌های موردعلاقه و پرکاربرد  و مفید خودمان را گردآوری کردیم و آن‌ها را در تکنولوژی روزمره  به کار می‌گیریم . سایر برنامه‌های برگزیده ما را برای آیفون , تلفن‌های اندروید , لپ‌تاپ و Macs بررسی کنید . ما همچنین بازی‌های موردعلاقه خودمان را برای iOS و اندروید از سال جاری فهرست می‌کنیم و انتخاب‌های برتر خودمان را برای PS4, Xbox One و Nintendo Switch ذکر می‌کنیم .
BEAR
اگر دنبال برنامه‌ای برای یادداشت‌برداری باقابلیت بیشتر از برنامه‌های اپل هستید Bear را بررسی کنید . برنامه‌هایی برای iPhone  و iPad وجود دارد که همه‌کاره‌ای شمارا به‌صورت هماهنگ انجام می‌دهد و قابلیت اتصال قوی آن به شما اجازه می‌دهد که یادداشت‌هایتان را به هم وصل کنید ( تنها مشکل این است که هیچ راهی برای همگام‌سازی یادداشت‌های شما در لپ‌تاپ یا تلفن اندروید وجود ندارد ) .
 ROCKET
Emoji ها عالی هستند . از یک انتخاب‌کننده Emoji استفاده کنید تا بهترین آن‌ها را برای شما پیدا کند . Rocket کار پیدا کردن Emoji را در Mac تان با اضافه کردن یک میانبر Slack-esque آسان کرده است که به شما اجازه می‌دهد بهترین Emoji را با عبارات داخل پرانتز پیدا کنید . اگر به دنبال Emoji ماهی می‌گردید , ماهی را تایپ کنید , راکت بیدار می‌شود و باقی کار را انجام می‌دهد .
FRANZ
اپل شامل برنامه‌های iMessage دسکتاپ خوبی است اما سایر سرویس‌های پیام‌رسانی دیگر شما کدامند؟ FRANZ
 می‌تواند با پشتیبانی پیام‌رسان فیس بوک , واتساپ , تلگرام , گوگل هنگ اوت و غیره بصورت منفرد به برنامه‌های دسکتاپ کمک کند .
ALFRED
استفاده از موتور جستجوی Spotlight اپل را متوقف کنید و Alfred نصب کنید .با  این برنامه سریع‌تر و قدرتمندتر در اینترنت و فایل‌های محلی جستجو کنید . و اگر شما یک کاربر واقعی قدرتمند هستید پس آسمان در برابر توانایی آلفرد برای جستجوی شما محدود است .
MUZZY
شما می‌دانید که چطور وقتی‌که هدفون خودتان را از آیفون جدا می‌کنید موسیقی به‌طور خودکار قطع می‌شود ؟ MUZZY یک برنامه بسیار ساده است که در منوی شما وجود دارد و همین کار را در Mac انجام می‌دهد . این کار باعث می‌شود با صدای بلند و ناگهانی موسیقی ناشی از جدا شدن هدفون  در دفتر کارتان خجالت نکشید.
TRASHME
حذف برنامه‌های Mac معمولاً ساده‌تر از انداختن آن‌ها در سطل زباله است اما گاهی اوقات فایل‌های سیستمی اضافی در اطراف درایو هارد شما پراکنده هستند . بنابراین اگر شما می‌خواهید واقعاً چیزی را از کامپیوترتان حذف کنید از برنامه TrashMe استفاده کنید که به‌صورت خودکار همه‌چیز مربوط به یک برنامه را در درایو هارد شما پیداکرده و حذف می‌کند.
PIXELMATOR
مطمئناً فتوشاپ همه امکانات موردنیاز برای ویرایش عکس را دارد اما هزینه‌های Pixelmater کمتر از هزینه‌های ویرایشگر عکس Adobe است و برای اکثر افراد همه ویژگی‌های موردنیاز برای پردازش عکس‌های دیجیتال روزمره را دارد.
DAISY DISK
به نظر می‌رسد من همیشه فضای کافی در هارددیسک خودم ندارم به همین دلیل هرماه از Daisy Disk استفاده می‌کنم که به شما نشان می‌دهد دقیقاً چه چیزی فضای شما را پرکرده است و به شما کمک می‌کند آن را پاک‌کنید , درعین‌حال یک برنامه جالب و سرگرم‌کننده هم هست .

برنامه های برتر Mac

Mac