101 Views
img

بیوگرافی کامل و زندگینامه
پری ناز ایزدیار متولد هشتم شهریور ماه ۱۳۶۴ در شهر بابل است و با 172 سانت قد از بازیگران بلند قد محسوب می شود. تحصیلات را در رشته گرافیک تا مقطع کارشناسی به پایان رسانده است. به دلیل اینکه خانواده پریناز ایزدیار موافق تحصیلش در رشته هنر نبودند مجبور شد در رشته تجربی تحصیل کند.
اما در دوران پیش دانشگاهی تغییر رشته داد و در رشته مورد علاقه اش یعنی هنر به تحصیل پرداخت. پدرش مخالف تحصیلش در این رشته بوده است و مایل بوده است که پریناز وکالت بخواند و وکیل شود اما مادرش مایل به ادامه او در رشته بازیگری بوده است.
برادر و خواهرش دکتر هستند و شغل پدرش وکالت است. به همین جهت خانواده اش دوست داشته اند یا پزشک شود یا وکیل ، اما بعد از اصرار پریناز خانواده اش قبول کرده اند هنر بخواند فقط به شرطی که در یک رشته سنگین و رنگین مانند گرافیک تحصیل کند !
خواهرش ۱۰ سال و برادرش ۹ سال از پریناز بزرگ تر هستند. نکته جالب در بیوگرافی پریناز ایزدیار اینست که بر خلاف خیلی از هنرمندان که فضای مجازی دوری می کنند به فضای مجازی علاقمند است تا بتواند با مردم بدون واسطه صحبت کند.
در سال ۱۳۸۵ برای بازی در فیلم سینمایی یک مرد ، یک شهر تست بازیگری داد و اولین بازی سینمایی اش را تجربه کرد.  اولین سریالی که در تلویزیون از او پخش شد سریال پنج کیلومتر تا بهشت بود که باعث شد مبه عنوان یک بازیگر محبوب مطرح شود.
جالب است بدانید او در فیلم سینمایی ورود آقایان ممنوع هم چند سکانس بازی کرد اما بازی در این فیلم موفقیت چشم گیری برای او نداشت. با بازی در سریال زمانه خود را به عنوان یک بازیگر حرفه ای مطرح کرد و این سریال او را به اوج شهرت رساند.

دلیل ازدواج نکردن
پریناز ایزدیار درباره ازدواج نکردنش گفته بود : حقیقت اینست که به ازدواج و بچه دار شدن فکر می کنم اما در حال حاضر تصمیم خاصی برای ازدواج ندارم و نمی توانم بگویم مثلا چند سال دیگر قرار است ازدواج کنم.

اینطور مسائل به نظر من باید وقت مناسبش برسد و قابل برنامه ریزی کردن نیستند. این را هم بگویم که به زندگی بدون بازیگری نمی توانم فکر کنم. اهل حساب و کتاب نیستم ولی در آینده مطمئنم اتفاق های خوبی برایم رقم خواهد خورد.

فیلم شناسی پریناز ایزدیار
فیلم های سینمایی پریناز ایزدیار

        هت تریک (1396)

        تابستان داغ (1395)

        ویلایی ها (1395)
        ابد و یک روز (1394)
        360 درجه (1393)
        این سیب هم برای تو (1393)
        خط ویژه (1392)
        ورود آقایان ممنوع 1390
        یک مرد، یک شهر (1386)
مجموعهٔ تلویزیونی

        شهرزاد2 (1395)
        شهرزاد (نمایش خانگی) (1394)
        زمانه (1391)
        مثل یک کابوس (1390)
        پنج کیلومتر تا بهشت (1390)
        روبیک (نمایش خانگی)
تله فیلم
        گور به گور
        همان روز
        مرخصی
        آبی ها و خاکستر
        ماه در سایه
        پسر ایران
        فال قهوه
        دسته بازنده ها
        استخر
تئاتر
        یه کلیک کوچولو (1393)

جوایز پریناز ایزدیار
سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر برای بازی در فیلم ابد و یک روز

عکس های پریناز ایزدیار


اینستاگرام پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدی

پریناز ایزدیار بی حجاب

قد پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار اینستاگرام

پریناز ایزدیار instagram

پریناز ایزدیار عکس

فیلم های پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار فیلم

parinaz izadyar

parinaz izadyar height