91 Views
2018 Jan 15technology
img

اپل ARKit، یک پروژه واقعیت مجازی اپل است که توانایی ارائه تکنولوژی واقعیت افزوده را به عنوان تکنولوژی مصرف کننده دارد. این به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های واقعیت افزوده را در چند دقیقه و چند ساعت در مقایسه با هفته ها و ماهها ایجاد کنند. اما، با این وجود ، ARKit فقط یک پلت فرم است. بنابراین، اگر شما می خواهید ببینید که آینده واقعی نقشه جاده واقعیت افزوده اپل چگونه ظاهر می شود،باید در مورد اختراع بلند مدت اپل به نام عینک های واقعیت افزوده که هنوز معرفی نشده اند بررسی کنید. به تازگی، فاینال تایمز یک قطعه اکتشافی را در مورد وضعیت نقشه راه واقعیت افزوده اپل که شامل برخی جزئیات کلیدی در Google Glass clone اپل بود را معرفی کرد که شامل جزئیات مهمی است که تا به حال نشنیدیم.

حقیقت آنچه اتفاق می افتد این است که در حالی که اپل فرصت های بالقوه متعددی را برای واقعیت افزوده می بیند، هنوز تصمیمی گرفته نشده است که در نهایت به دنبال آن باشد. بعضی از مهندسان می خواهند از آیفون به عنوان یک نمایشگر اصلی برای عینک واقعیت افزوده اپل استفاده کنند، برخی دیگر می خواهند یک نمایشگر را داخل عینک اپل بسازند. اما خبر بد این است که انتشار این عینک مدت ها طول می کشد. بعضی از تحلیل گران انتظار دارند که تاریخ انتشار این عینک ها در سال 2018 باشد. در واقع، شایعاتی وجود دارد که اپل در ابتدای سال 2012 با عرضه کنندگان قطعات در CES 2018 دیدار کرد. جف بلوبر، تحلیلگر CCS Insight گفت: "من فکر نمی کنم که ما بتوانیم در 12 ماه آینده محصول جدیدی از اپل ببینیم در حال حاضر، محصول بزرگ بعدی اپل همچنان آیفون است."


اطلاعاتی در مورد عینک واقعیت افزوده اپل

این محصول چیست؟ یک جفت عینک با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده.

چه زمانی عرضه می شود؟ هیچ تاریخ مشخصی وجود ندارد، اما خبر ها حاکی از عرضه این محصول در سال 2019 است و در سال 2020 در فروشگاه برای برای فروش قرار می گیرد.

قیمت آن چقدر است؟ بر اساس قیمت گذاری Snap Spectacles، قیمت آن از 130 دلار شروع می شود -اما بسته به تغییرات نهایی اپل این قیمت ممکن است تغییر کند.

واقعیت افزوده چیست؟

ظاهر شدن روی یک هدست و داشتن نرم افزار تعاملی که شما را 360 درجه، چپ، راست، بالا، پایین و در کل محیط مجازی انتقال می دهد.این تکنولوژی از صفحه نمایش یا لنزهای روشن برای قرار دادن اقلام دیجیتالی در بالای دنیای واقعی اطراف شما استفاده می کند.

اپل

واقعیت افزوده