69 Views
2018 May 05News
img

با انعقاد قرارداد های همکاری بین کمپانی سامسونگ و شرکت نرم افزاری Oath ، قرار است که در آینده روی گوشی Galaxy S9 سامسونگ، نرم افزار های مفیدی نصب شود. 

شرکت نرم افزاری Oath ( که بخاطر سرویس های ایمیلی خود به نام های Yahoo و AOL معروف است ) به تازگی با سامسونگ قرارداد هایی مبنی بر نصب برخی برنامه های خاص، روی گوشی های Galaxy S9 بسته است.  News Suite، YAHOO Messanger و  Yahoo Sports و Go90 و چند برنامه ی مفید دیگر ، از جمله ی این نرم افزارها هستند. 

این قرار داد مختص گوشی هایی که جدید خریداری می شوند نیست، مشتریانی که در عرضه ی اولیه ی ماه پیش ، گلکسی اس 9 را خریده اند، می توانند با آپدیت های نرم افزاری ، بسته های نرم افزاری جدید را دریافت کنند. 

اما لازم به ذکر است که این معامله تنها روشی گوشی های که از طریق Verizon خریداری شده اند، تاثیر داده می شود. (Oath و Verizon Wireless هر دو شرکت های وابسته به Verizon Communications هستند.)


کسانی که این بسته ی نرم افزاری را نصب می کنند ، قادر خواهند بود که هرکدام را که می خواهند، حذف کنند. 

شرکت Oath  قصد دارد تا با تبلیغات درون برنامه ای، از راه این قرارداد درآمدزایی کند. همچنین برخی از منابع آگاه گفته اند که این قرار داد امکان دارد به گوشی های Note 8، Galaxy S8 و Galaxy S8 Plus نیز برسند. 

Oath

سامسونگ

Samsung

Galaxy S9

Galaxy S9 plus