37 Views
2018 Mar 22News
img

کار Huawei برای فروش تلفن های هوشمند خود در ایالات متحده سخت تر خواهد شد. به گفته ی منابع معتبر، بزرگترین خرده فروشی آنلاین که لوازم الکترونیکی می فروشد، همکاری خود را با هوآوی قطع کرده است. Best Buy دیگر گوشی های هوآوی را در آمریکا نمی فروشد. گوشی Huawei Mate 10 Pro گوشی پرچم دار جدید این شرکت است. اما هیچ شرکتی در ایالات متحده آن را نخواهد فروخت!

یک سخنگوی Best Buy گفت: "ما درباره قراردادهای خاص با فروشندگان اظهار نظر نمی کنیم و دلایل زیادی برای نفروختن یک محصول خاص، داریم " 

سخنگوی Huawei همکاری با Best Buy را یک همکاری ارزشمند دانست اما بر پایان این رابطه، دلیلی نیاورد. این قطع همکاری یک ضربه بزرگ به شرکت هوآوی ، پرفروش ترین برند پس از اپل و سامسونگ می باشد. Best Buy یکی از بزرگترین شرکای تجاری هواوی است که تلفن های زیادی را برای این برند تا کنون فروخته است. 


اکنون در آمریکا هیچ اپراتوری هواوی نمی فروشد و این در حالی است که بسیاری از مردم گوشی های خود را از طریق اپراتورها خریداری می کنند. قرارداد های این شرکت با اپراتورهای آمریکایی، چندی پیش به دلیل فشارهای سیاسی همگی لغو شدند. 

ریچارد یو، مدیر عامل بخش مصرف کننده ی این شرکت، در سخنرانی خود در ژانویه در مراسم CES، عنوان کرد که فقدان یک شریک تجاری و فروشنده در آمریکا، ضرر بزرگی است اما گفت که : «ضربه بزرگتر به مصرف کنندگان وارد می شود» که از گوشی های قوی هواوی محروم می شوند. AT & T تصمیم به اظهار نظر در مورد این گزارش ها نداشت، اما اشاره کرد که هرگز به فروش عمومی گوشی های Huawei متعهد نیست. ورایزون هم چنین سیاستی را در پیش دارد! 

نگرانی های امنیتی هوآوی در آمریکا چندین سال است که مشکلاتی را متوجه فروش این گوشی در ایالات  متحده می کند اما مسال مشکلات این شرکت بسیار جدی تر شده اند. 

هوآوی

Huawei

Best Buy