73 Views
2018 Jan 10technology
img

هواپیماهای بدون سرنشین جدید اینتل به نام Shooting Star Mini می تواند نمایش های داخلی نور را ایجاد کند. اینتل مدتهاست از نمایش هواپیماهای بدون سرنشین مبتنی بر نمایش نور خود بهره می برد از جمله اجرای یک نمایش ایجاد نور توسط هواپیمای بدون سرنشین در آخر مسابقات Super Bowl در آمریکا. امسال در نمایشگاه CES، این شرکت نسخه جدیدی از این هواپیماهای بدون سرنشین را معرفی کرد که به نام "Star Mini Shooting Star" معرفی شده است. چه نوآوری در این هواپیماهای جدید وجود دارد؟ آنها کوچک و کاملا امن برای پرواز در داخل خانه هستند و بالای سر مخاطب هستند. آنها جالب هستند، زیرا آنها بدون نیاز به GPS می توانند خود را در فضا قرار دهند.

اینتل محصول جدید خود را با نمایش نور نشان داد که قابل توجه بود (همه حاضران اثر کامل هواپیماهای بدون سرنشین کوچک را در پرواز در فضای 3D را دیدند). و آهنگی که هنگام نمایش هواپیماهای بدون سرنشین پخش شد Stargazing نام داشت .آیا شما میخواهید یکی از آنان را بخرید؟ با عرض پوزش، شما نمیتوانید. مدیر اجرایی اقای Krzanich می گوید: "این نوع محصولات از آن هواپیماهای بدون سرنشین نیستند که بتوانید در فروشگاه خریداری کنید." 

اگر چه این هواپیماهای بدون سرنشین به نظر میرسد که  ممکن است اسباب بازیهای خیره کننده در خانه باشند، اما این چیزی نیست که اینتل برای آن در نظر گرفته است. در عوض، آنها فقط برای این ایجاد نمایش نور هستند. شما یک سیستم معمولی را به طور پیش فرض برنامه ریزی می کنید و سپس آنها را به هوا میفرستید تا به طور مستقیم هر فرد را کنترل کنند.  Shooting Star Mini یک هواپیماهای بدون سرنشین است که با هدف ایجاد نمایش رقص نور به هوا فرستاده می شود. اینتل می گوید هر کاربر فقط می تواند 100 بار این هواپیماهای بدون سرنشین به پرواز در بیاورد.


اینتل

هواپیمای بدون سرنشین