241 Views
2018 Jan 17car
img

همه چیز در مورد برندگان امسال مسابقات خودرو آمریکای شمالی مشخص شد. این خودرو سازان برتر شرکتهای هوندا، ولوو و لینکلن موتور بودند. رقابت در هر سه گروه فوق العاده شدید بود، اما Accord، XC60 و Navigator توانستند از سایر رقبا پیشی بگیرند و داوران را تحت تاثیر قرار دهند. ولوو XC60 توانست امتیاز طراحی مجدد را دریافت کند چرا که این خودرو، نسخه کاملا به روز شده اس یو وی سایز متوسط فعلی کمپانی ولوو است که به بهترین شکل، زبان طراحی جدید ولوو را به نمایش می گذارد. مسابقه در دسته وسایل نقلیه همگانی  سال شامل استلویو جدید آلفا رومئو و مینی ون Odyssey هوندا بود.همانند برادر بزرگترش، XC90، XC60 نیز جنبه لوکس و متمایز برند ولوو را به نمایش گذاشت و حتی شاید بتوان گفت که جذابیت XC60 بسیار بیشتر از برادرش است. سواری با این خودرو نیز بسیار راحت است و این خودرو، نمونه ای از یک وسیله نقلیه کاملا مجهز می باشد که ارزش بالایی دارد.
کوپه منتخب امسال آمریکای شمالی، از شرکت لینکلن بود. Navigator مدت طولانی است که از یادها رفته و بسیاری از مردم فراموش کرده بودند که این خودرو، اولین SUV لوکس کاملی بود که توانسته بود علاقه مندان بسیاری را به سوی خود جلب کند. اما Navigator  این بار با ظاهری کاملا جدید و جنجالی ارائه شده که مطمئنا علاقه مندان، دیگر هرگز آن را فراموش نخواهند کرد.. شرکت کنندگان در این کلاس شامل برخی دیگر از اعضای خانوادۀ لینکلن همانند Expedition Ford و آفرود فوق العاده  Chevrolet  و Colorado ZR2 بودند.


Navigator  2018 بروز رسانی فوق العاده چشمگیرتری را نسبت به هم خونش،یعنی خودروی Ford Expedition دریافت کرده و لذا مطمئنا تاثیر بیشتری  بر شهرت این  نام تجاری خواهد داشت. Ron Sessions از خبرگزاری دیلی نیوز در این خصوص بیان داشت: از آنجا که طراحی Navigator در حال حاضر تا حد زیادی با مدل کانتیننتال هماهنگ شده ،مطمئنا به یک تصویر ماندگار برای لینکلن تبدیل خواهد شد.
اما از سوی دیگر، هوندا آکورد نیز در رقابت های خودرو آمریکای شمالی، پس از رقابت با کیا استینگر و تویئتا کمری  به بالای جدول آمد. آکورد به لطف ظاهر جذاب و کابین داخلی دلپذیرش توانست برنده رقابت دسته خود شود. به نظر می رسد که هوندا یک نوع ترفند جادویی را به کار گرفته است - نه تنها نسل دهم هوندا آکورد از استایل به مراتب براق تر و  و جذابتری نسبت به طراحی های قبلی بهره می برند، بلکه فضای داخلی نیز جادارتر و راحت تر شده است. " در این خودرو حتی به تزئینات حاشیه ای نیز توجه شده و تجهیزات و آپشنهای زیادی ارائه شده است. گویا در سال 2018 میلادی نیز رقابت دیگری بین خودروها و کوپه های جدید ترتیب داده خواهد شد و، بنابراین ما هیجان زده هستیم تا ببینیم کدام خودروها بر فراز گروههای خود قرار خواهند گرفت.

Navigator

لینکلن

ولوو