98 Views
2018 May 27car
img


استاندارد هوندا Civic Type R فوق العاده عملی است، تا زمانی که صندلی های عقب کاهش یافته است، تا 46.3 فوت مکعب فضای محفظه. با این حال، مهندسان هوندا Swindon، کارخانه بریتانیا (" محل جایی که رویاها واقعیت می گیرند ") با پروژه P، یک نسخه مفهومی از یک کامیون وانت نوع R، آن را بیشتر کرده است.

این مهندسان پیش تولید Civic Type R را گرفتند و اکثر بدنه بالایی را در کنار ستون B ماشین برداشتند و جایگزین آن با بعضی از رول ها و تخت فلزی الماس شدند. بال عقب بالگرد امضای هاتاکپ هنوز موجود است و با لمس هوشمندانه می توان از آن برای دسترسی آسان به تخت برای بارگیری محموله خارج شد. این کار تمام وقت خارج از ساعات کار به عنوان یک پروژه اشتیاق برای مهندسین انجام شد.


این یک بار کامیون نوع P RIP و می تواند 165 مایل در ساعت را تجربه کند.

به طور مکانیکی، موتور دارای موتور توربوشارژر Type-R 2.0 لیتری Inline-4 با 306 اسب بخار و 295 پوند گشتاور گشتاور، و همچنین انتقال شش سرعته دستی و تعلیق انطباقی است. هوندا می گوید مفهوم وانت در کمتر از 6 ثانیه به 62 مایل در ساعت رسید و سرعت بالای 165 مایل در ساعت را می گیرد. این فقط در پشت سرعت معمولی Type R با سرعت 170 مایل در ساعت است. 

به عنوان یک ماشین نمایش، پروژه P در رویدادهای هوندا برای حمل و نقل و نشان دادن چمنزارها و سایر تجهیزات قدرت شرکت استفاده خواهد شد. اما مهندسان پشت این پروژه می خواهم آن را به یک آزمون کمی خسته کننده تر قرار دهید.

آلن جیمز، سرپرست پروژه، گفت: "ما حتی در نظر گرفتن آن را به Nürburgring برای دیدن اگر ما می توانیم رکورد برای سریع ترین کامیون وانت بر روی چرخ جلو است." فراموش نکنید که نوع معمولی R hatch در حال حاضر رکورد را برای سریع ترین ماشین جلو جلو "رینگ" با دوران سوزش 7 دقیقه، 43.8 ثانیه تنظیم کرده است.

قبل از اینکه بپرسید، نه، شما نمیتوانید این را بخرید. انتشار مطبوعات هوندا به صراحت می گوید که "هیچ برنامه ای برای قرار دادن این مفهوم در تولید وجود ندارد". سپس دوباره اگر شما نوع R را دارید و به اندازه کافی با یک زاویه سنج استعداد دارید، هر چیزی ممکن است.

یک نسخه ویژه از هوندا سیویک

خودروی پیکاپ

پروژه R

بدون تغییر در بخش فنی

چهار سیلندر ۲ لیتری

قدرت ۳۰۶ اسب بخاری

گشتاور ۴۰۰ نیوتن متری

حذف ستون های c