32 Views
2017 Dec 30technology
img

Forever 21: هکرها در سیستم پرداخت ما نفوذ کردند . شرکت خرده فروشی لباس می گوید نقض سیستم های آن ها اجازه داد تا هکرها برخی از اطلاعات کارت اعتباری مشتریان را در سال 2017 به سرقت ببرند. خرده فروشی Forever 21 در میدان تایمز در شهر نیویورک در سال 2017 اعلام کرد. هکرها در فروشگاه های آنان در سراسر کشور نفوذ کردند. نقص در سیستم پرداخت Forever 21 اطلاعات کارت پرداخت مشتریان را در اختیار هکرها قرار داده است. این شرکت مشخص نکرده است که چند مشتری و چگونه اطلاعاتشان به سرقت رفته است اما گفتند که نقطه های مختلفی از پایانه های فروش بین 3 آوریل تا 18 نوامبر 2017 تحت تأثیر قرار گرفتند. هکرها تعدادی کارت اعتباری، تاریخ انقضا، کدهای تأیید و گاهی نام کارت ها را جمع آوری کردند. 

این شرکت در اطلاعیه خود اظهار داشت: "ما از این حادثه متاسف هستیم و هرگونه نگرانی مشتریان را درک می کنیم."  Forever 21 در اطلاعیه خود به مشتریان گفت که هکرها نرم افزارهای مخرب را در برخی از پایانه های فروش در فروشگاه های سراسر کشور نصب کرده اند. این به روز رسانی اعلامیه 14 نوامبر است که گفته شده بود ممکن است این شرکت توسط هکرها هدف قرار گرفته شود. این نقض نمونه دیگری از این است که چگونه مجرمان سایبری خرده فروشان عمده را با هک کردن سیستم هایی که کارت اعتباری و بدهی شما را پردازش می کنند، به دردسر می اندازند. فست فود زنجیره ای به نام Chipotle در سال 2017 با یک هک مشابه این برخورد کرد، همانطور که خرده فروشی بازی های ویدئویی یعنی  GameStop با آن مواجه شده بود.  Forever 21 گفت: پایانه های فروش که برای کشیدن کارت های مشتری استفاده می کنند، قرار است رمزگذاری شوند. این بدان معنی است که هر کسی که اطلاعات را بدست می آورد قادر به خواندن آن نخواهد بود. اما گاهی اوقات این رمزگذاری خنثی می شود.

نتیجه: هکرهایی که دستگاه های پایانه فروش را با ابزارهای خود آلوده کردند توانستند شماره کارت های اعتباری، تاریخ انقضا و کدهای تأیید داخلی را جمع آوری کنند. آنها همچنین می توانند نام مشتری را جمع آوری کنند. این شرکت در بیانیه خود اعلام کرده است که تحقیق در مورد اجرای قانون در مورد هک وجود دارد.

هک

سیستم پرداخت

Forever 21