186 Views
2018 Mar 17car
img

در نمایشگاه خودروی ژنو امسال، خودرویی بسیار جالب و عجیب و غریب  توسط کمپانی هیوندای معرفی گردید..هیوندای در همکاری مشترک خود  با موسسه اروپایی di Design، چهار چرخ تمام الکتریکی خود را که می تواند به عنوان یک قایق شخصی نیز به کار گرفته شود معرفی نمود. این چهار چرخ به معنای کامل کلمه، یک کانسپت است به این معنی که هیچ ویژگی واقعی برای صحبت کردن در مورد ان وجود ندارد، اما ایده کلی آن به این صورت است که یک موتور الکتریکی برای هر چرخ   قدرت لازم برای عملکرد تمام چرخ ها را بر روی زمین فراهم اورده و یک توربین آواتر جت نیز قدرت مورد نیاز در دریاچه یا اقیانوس. را فراهم میکند.


در حال حاضر، این کمپانی هیچ برنامه ای برای تولید این کانسپت ندارد، اما تا آنجا که به وسایل شخصی مربوط می شود، این کانسپت ایده ای است که می توانم مد نظر قرار گیرد. استفاده از این کانسپت باعث ازادی عمل بالایی می شود به این صورت که میتوان آن را در نزدیکی ساحل راند  سپس با آن به میان دریاچه و یا اقیانوس رفت.   کانسپت  Kite  درست مانند   چیزهایی است که شما وقتی که کودکی بیش نبودید با لگو خود می ساختید پس به خوبی می دانید  که وسایل نقلیه ای مانند آن وجود ندارد و همچنین در قلب خود به این امر اعتقاد دارید  که یک روز   می توانید چیزی شبیه به آن را برانید
علاوه بر این، این واقعیت که می توان این چهار چرخ را در درون اب راند، زیبایی ظاهری ان را تقلیل نمی دهد. همیشه چیزهای فریبنده ای در مورد خودروهایی وجود دارد که می توانند در اب نیز مانند قایق مورد استفاده قرار گیرند ، اما خودروهای خاصی مانند این چهار چرخ معمولا هیجان بیشتری را در بیننده ایجاد می کنند .  شاید تکنولوژی الکتریکی ذکمتر و انعطاف پذیر تر، امکان استفاده از این طراحی دقیق تر را فراهم نموده، یا شاید این ایده، تنها یک ایده ابتدایی است که هیوندا اجازه داده کانسپت آن تولید شود چرا که هرگز به مرحله عملیاتی نمی رسد. در هر صورت، این یکی از چند ایده واقعا سرگرم کننده در نمایشگاه خودروی ژنو بود که برچسب قیمت میلیونی نداشت.


هیوندای buggy