139 Views
2018 Mar 08technology
img

شرکت UnitedHealthcare ساعت هومشند اپل را در طرح مشوق سلامتی خود قرار داده است که به کاربران را قادر می سازد از طریق یک برنامه پیاده روی به کسب در آمد بپردازند. این می تواند یک انگیزه برای ورزش باشد و یک فرصت برای افراد تا صاحب یک ساعت هوشمند اپل شوند.  شرکت بیمه سلامت UnitedHealthcare ساعت هوشمند اپل را به طرح سلامتی دیجیتال UnitedHealthcare Motion خود اضافه کرده است که به افراد امکان  ردیابی فعالیت ورزشی را می دهد که آن ها را قادر می سازد تا 1000 دلار در سال کسب در آمد کنند. شرکت روز چهارشنبه این طرح را در کنفرانس اطلاعات و فناوری سلامت اعلام کرد.

پس از پرداخت مالیات و حمل و نقل، هر کسی که در UnitedHealthcare Motion ثبت نام کرده است می تواند ساعت هوشمند اپل سری 3 را دریافت و گزینه درخواست درآمد را انتخاب کند. درآمد آنها در حساب پس انداز سلامت یا حساب بازپرداخت سلامت جمع آوری می شود تا هزینه های پزشکی را پوشش دهد.

اهداف پیاده روی در یک طرح برنامه ریزی شده، قرار گرفته است (پیاده روی 500 قدمی در هفت دقیقه و آن هم به تعداد 6 بار در هفته و بین هر کدام از دفعات  باید حداقل یک ساعت فاصله باشد )، شدت (3000 قدم در عرض 30 دقیقه) و استحکام (10000 قدم به طور میانگین در هر روز). اگر شرکت کنندگان این اهداف روزانه را برآورده کنند، می توانند ساعت هوشمند را در عرض شش ماه به خود اختصاص دهند.

دستگاه های پوشیدنی مانند ساعت هوشمند اپل به عرصه نظارت بر سلامت وارد می شوند و می توانند دیابت، ریتم های نامنظم قلب و فشار خون بالا را تشخیص دهند. افزایش این قابلیت ها باعث تمایل بیشتر مصرف کنندگان به خرید آن ها شده است.

ساعت های هوشمند 21 درصد از همه دستگاه های پوشیدنی های فروخته شده در سال 2016 را به خود اختصاص دادند و Forrester پیش بینی می کند که این مقدار به 51 درصد در سال 2022 افزایش می یابد و آنها را به محبوب ترین دستگاه پوشیدنی تبدیل می شوند. به طور کلی، بازار دستگاه های پوشیدنی در آمریکا از 4/8 میلیارد دلار در سال 2016 به 9 میلیارد دلار در سال 2022 افزایش خواهد یافت. این شرکت پیش بینی می کند که رشد سالیانه از سال 2017 تا سال 2022 حدود 9 درصد خواهد بود.

ساعت هوشمند اپل

سلامت