85 Views
2018 Mar 21technology
img

PicMonkey یک ویرایشگر عکس آنلاین بر اساس تکنولوژی وب است . PicMonkey  سالها از Plugin فلش پلیر Adobe Systems برای مرورگرهای وب استفاده می‌کرد. اما سازندگان مرورگر به دلیل مشکلات امنیتی، عملکرد و عمر باتری و به  دلیل اینکه خود وب بسیاری از ویژگی‌های فلش  مانند گرافیک پیشرفته، کنترل دوربین و متن ویرایش شده را دارد , پلاگین را نپذیرفتند.
مرورگرهای مانند گوگل کروم، موزیلا فایرفاکس، Microsoft Edge و Apple Safari اجرای فلش را سخت‌تر کرده‌اند و Adobe در سال 2017 اعلام کرد که فلش را در سال 2020 کنار خواهد گذاشت.
اما مؤسس جدید  PicMonkey، روز چهارشنبه اعلام کرد تغییراتی در راه است.  این شرکت همچنین کاربرد این برنامه را نه فقط به‌عنوان یک ویرایشگر عکس بلکه به‌عنوان یک ابزار طراحی گسترش داده است. فریتس هابرمن مدیرعامل شرکت می‌گوید: اکنون می‌توان عکس‌های متعدد را بر روی یک پس‌زمینه بزرگ قرار داد و پر از شکل و متن کرد.
PicMonkey  ماهیانه 6 دلار برای اشتراک سالانه دریافت می‌کند و یک رقیب جدی برای محصولات Adobe   خودش است -  نه‌فقط  برای فتوشاپ و ویرایش عکس، بلکه در حال حاضر رقیبIllustrator  و InDesign برای طراحی و طرح‌بندی نیز هست.
هابرمن می‌گوید به‌احتمال‌زیاد شصت کارمند PicMonkey  جزء متخصصان  Adobe قرار نمی‌گیرند . اما کسب‌وکارهای کوچک و بسیاری از سازندگان می‌توانند بخش‌های خودشان را در Etsy و اینستاگرام گسترش دهند و اعضاء تیم های کوچک‌تر می‌توانند از این بسته مفید و بسیار ارزان‌تر ازCreative Cloud Adobe با اشتراک ماهیانه 50 دلار در ماه منفعت کسب کنند.
تکنولوژی PicMonkey جدید هنوز در حال آزمایش است. اگرچه مردم می‌توانند آن را امتحان کنند اما PicMonkey انتظار ندارد که اولین محصول نهایی تا ماه مه و ژوئن آماده شود.


ویرایشگر عکس

PicMonkey

Illustrator