31 Views
2017 Dec 22technology
img

در ابتدای این مقاله edanesh قبل از بررسی ویژگی های جدید نرم افزار uber به معرفی uber و خدمات آن می پردازیم . Uber یک سرویس درخواست حمل و نقل است که به وسیله ی آن می توانید در اکثر کشورهای دنیا(به خصوص در شهرهای توریستی) از طریق تلفن همراه خودتان(اندروید و آی او اس) راننده اختصاصی درخواست کنید. این برنامه نزدیک ترین راننده به مکان شما را برایتان ارسال می کند. راننده ارسالی به صورت کاملا اختصاصی در اختیار شما قرار می گیرد و در طول مدتی که به شما سرویس می دهد، ماشین را با نفر دیگری به اشتراک نمی گذارد. یکی از ویژگی های Uber این است که برای تسویه حساب به پول نقد نیاز ندارید و از طریق کارت اعتباری که قبلا در حساب خود در این سرویس معرفی کرده اید می توانید پرداخت خود را انجام دهید.

ویژگی های جدید اپلیکیشن Uber

Uber ویژگی های جدیدی را به اپلیکیشن حمل و نقل خود اضافه می کند، اما هنوز نحوه استفاده را به کاربرانش نگفته است. Uber اعلام کرد که دو ویژگی جدید را به اپلیکیشن حمل و نقل اندروید و ios اضافه کرده است، خدماتی که برای سرویس کامیون های باربری در ماه مه راه اندازی شد. هر دو ویژگی برای رانندگانی که با کار های متعدد به صورت همزمان روبه رو می شوند مفید است.یکی از این دو وِیژگی، ویژگی ارسال کامیون من Post My Truck است این ویژگی این امکان را می دهد تا رانندگان کامیون به برنامه بگویند که در چه زمان و مکانی با یک کامیون خالی در دسترس هستند. آنها همچنین می توانند نوع باربری که میخواهند انجام دهند را مشخص کنند مثلا (باربری کوتاه، متوسط، طولانی) و سپس هنگاهی که اطلاعیه ها خدمات باربری جدید ارسال می شود آن اطلاعیه هایی که با شرایط آنان مطابقت دارد را دریافت کنند. در واقع، شبیه این است که راننده های کامیون uber خود را در دسترس نشان می دهند تا بر روی نقشه نشان داده شوند، هرچند شرکت Uber می گوید که این دو ویژگی از لحاظ تکنیکی کاربرد های متفاوتی دارند. 


یکی دیگر از ویژگی های جدید بارگزاری مجدد "Reloads" نامیده می شود که روشی متفاوت برای کمک به کامیون داران برای پیدا کردن کار های های بعدی آن می باشد. به جای اینکه رانندگان نشان دهند که در چه زمان و مکان خاصی در دسترس هستند، ویژگی Reloads در صفحه نشان داده می دهد که کدام کارها را قبلا انجام داده اند و یا کدام کار ها با شرایط آنان مطابقت دارد. در این صفحه، بارهای دیگر که در نزدیکی مقصد باربری آن ها است را نشان می دهد. این به این معنی است که رانندگان کامیون مجبور نیستند جستجوی جدیدی را برای باربری های موجود در شهر که ممکن است در مقصد آنان وجود دارد، آغاز کنند و مجبور نیستند با استفاده از ویژگی کامیون من منتظر کار جدید باشند. این ویژگی های جدید در کنار دیگر ویژگی هایی قرار دارد که این Uber در در طول سال اضافه کرده است، مانند صفحه "For You" که در ماه اوت منتشر شد.


Uber

سرویس حمل و نقل Uber

اپلیکیشن حمل و نقل Uber