52 Views
2018 Mar 06News
img

آیفون ایکس آخرین محصول اپل نیست؛ این کمپانی در آینده ای نه چندان دور، گوشی های جدید دیگری نیز رونمایی می کند و بفروش می رساند. مهم نیست که نام این گوشی های چه خواهد بود، اما اولویت ها و حدس هایی برای ویژگی های این گوشی وجود دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم :   

1. واقعیت های مجازی 

سال پیش iOS 11 نرم افزار  ARKit را معرفی کرد. اپل در سال 2017 عمدتا بر واقعیت های مجازی سیستم عامل مک کار کرد. در گوشی های آینده ی این کمپانی، VR یا واقعیت های مجازی پیشرفته تری را خواهیم دید. 

2.FACE ID بهتر 

اگر کابر آیفون ایکس هستید از دردسر های FACE ID آن حتما خبردارید. ممکن است این ویژگی خوب کار نکند و در محیط های مختلف چهره شما را تشخیص ندهد، اما این ویژگی می تواند در نسخه های بعد اصلاح شود. 


3. وجود USB Type-C 

خیلی ها از نداشتن USB Type-C در اپل گله دارند. هنوز USB های نوع A در این گوشی های استفاده می شود. USB های نوع C سرعت انتقال داده و شارژ پذیری بسیار بیشتری دارند. وجود این نوع پورت ها امتیاز بزرگی برای گوشی ها محسوب می شود. وجود کابل و آداپتورهای Fast Charge نیز همراه این گوشی ها، می تواند به جلب رضایت مشتریان کمک زیادی کند.

4. iCloud ارزانتر 

با توجه به افزایش فایل ها و محتویات درون گوشی ها، نیاز به فضاهای ذخیره سازی زیادی احساس می شود. iCloud می تواند با خدمت دهی ارزانتر این نیاز را بهتر پاسخ بدهد 

5. ویژگی لمس سه بعدی

اپل با توسعه و پیشرفته تر کردن این ویژگی می تواند آنرا کاراتر و ارزانتر به مشتریان ارائه دهد. لمس سه بعدی در حال حاضر کمی گران است و آنقدر که انتظار می رود کارا نیست. 


6. سخت افزار قوی تر 

اپل با هر گوشی جدید ویژگی ها سخت افزاری گوشی را ارتقا می دهد و این خیلی عجیب نیست. انتظار داریم اپل در گوشی های جدید خود از پردازش گری استفاده کند که این پردازشگر توانایی رقابت چندساله با گوشی های سامسونگ و دیگر برند های مطرح را داشته باشد. یک نمایشگر بزرگتر با نسب ابعاد مناسب نیز می تواند برای گوشی های بعدی اپل مورد انتظار باشد. 

7. حسگر اثر انگشت در زیر صفحه نمایش 

Vivo انتظار وجود این نوع از حسگر اثر انگشت را در ذهن هر مشتری انداخته است. اپل در آیفون های پیش رو می تواند با بهره گیری از این تکنولوژی دومین گوشی باشد که حسگر اثر انگشت مخفی دارد. 

8. صفحه نمایش سخت 

آیفون و صفحه نمایش آن آنقدر گران هستند که باید بسیار مواظب آنها بود. اگر اپل از محافظ Gorilla Glass های جدید در صفحه نمایش های خود استفاده کند، نظر بسیاری از مشتریان به سوی آن جلب خواهد شد. 


9. دوربین های بهتر 

آیفون ایکس دوربین بسیار خوبی دارد اما ویژگی هایی که جدیدا وارد دنیای تکنولوژی شده، انتظار مشتریان را فراتر برده. اپل می تواند با کار کردن بر روی دیافراگم های متغیر و زوم های قوی، این انتظار مشتریان را پاسخ بدهد. 

10. باتری بهتر 

در دنیای گوشی های هوشمند، وجود یک باتری قوی در گوشی از بهترین مشوق های خریداری آن می باشد. صفحه نمایش OLED و پردازشگر های قوی، باتری های قوی تری نیز نیاز دارند. اگر چه آیفون ایکس از این لحاظ بسیار قوی است اما انتظار می رود در آیفون های بعدی شاهد باتری های قوی تری باشیم 


11. جک 3.5 میلی متری

  احتمال آنکه جک های 3.5 میلی متری هدفون ها برگردد بسیار کم است! اما امیدواریم اپل با این پورت محبوب و نام آشنا؛ آشتی کرده و آنرا در گوشی هایش استفاده کند.